| cipy a întrebat:

Cum va ma i dezmierdati iubitii ca eu nu mai gasesc alinturi frumoasesad
plizzzz help me.

Răspuns Câştigător
| Corinne a răspuns:

Eu lui ii spun in toate felurile...bine asta cand eram mai fericiti decat acum la un inceput de sfarsitsad
Ii spuneam:iubi, iubitule, scumpul meu, Alin-area mea (pentru ca il cheama Alinbig grin ), fenomenul meu scump uneori si mai multe cuvinte frumoase... uneori il mangaiam fara sa-i spun un cuvant si se lasa alintat in bratele mele doar simtindu`ma langa ellove struckapoi imi saruta mainilebatting eyelashespe langa miile de cuvinte pe care mi le spunea day dreaming

Sper sa nu se termine si sa revina ca la inceput.sad
Iar voi 2 sa va iubiti mult mult!kisslove struck

18 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Porcule, betivanule, nenorocitule, nesatulule, nesimtitule, boule, analfabetule thinking cocosel si puiutbatting eyelashes (treaba e sa nu interpreteze gresit chestia cu 'cocoselul ', vezi ca barbatii sunt foarte sensibili la chestia asta, sa fii atenta! )hee hee

| Sara a răspuns:

Motanel :X iubitel :X fenomen laughing joke

| ÅñdRa a răspuns:

Pai:bubu, bebitzu, bubi, boroac, brotacel...si cam astea imi vin acum in minte.
asa ma alint eu cu iubitu meulaughinglaughing

| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Ma thinking Alinturile vin din inima si din sentimentele pe care le porti in momentu` de fata :-x De exemplu, eu ii ziceam fostului fluturasu` meu (asta pentru ca simteam fluturi in stomac mereu love struck), iubirea mea, viata mea, adoratu` meu, dragostea mea, doru` meu... si chestii d`astea. Important nu e ce spui, ci ce simti :-x

De obicei, nu spunea nici unul nimic si ne sarutam, iar dupa el imi spunea ca ii place cum il alint cu limbuta blushing

Ma rog... chestii d`astea :-x
Iubiti`va multwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Atotstiutorul a răspuns:

Nu stiu daca pot sa scriu aici, eu ii spun pr mele, hot pussy, ii mai spun pi. ulice dulce, piersicutza {(barbati care au avut multe femei stiu de ce)hehehe invidiosilor} panda, si mai multe

| Deeiu a răspuns:

Bebe, puiu', iubirica, tzutzu, bebitza, bubule, gurita, putabig grin, goanga, fufulove struck`(asa'i zic actualuluilove struck`), ubithu`, buzatu` meulove struck`
Cam atat... mie'mi plac foarte multlove struck`

| ILikeToKnow a răspuns:

Pisi, iubi, ursuletz... mie pisu imi place cel mai multtongue

| Aly_8868 a răspuns:

Iti zic cum ma alint eu cu ubi meu eu ii zic bubu printisorul meu, dar ori um alintele vin cum simti tu.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Sărmăluţa mea.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bitisoru, puiu, pufosu, galusca...si ar mai fii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasă faptele să vorbească pentru voi doi, cu câteva priviri să vă dedicaţi cu adevărat iubirea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ii zic grasu` meu, puiu, pisu, raule. El imi zice: urato, scumpo, sefa.

Alte alintaturi: churi( se citeste ciuri), cari, mi niño, mi peque, gordo, mi nene.(astea ultimele sunt în spaniola cam asa se alinta spaniolibig grin)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dovlecelul meu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubire, bubu, ingeras, piti,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ingeras...sufletel...

| adeiii a răspuns:

Iubitell sufletel viata mea inimioara mea dragostea mea puisor pisoias gurita ingeras iubiilea mea... s.a. sper ca ti-am fost de folos

| dianainger22 a răspuns:

Ursulet,pisoias,motanel,dracusor,ingeras,bombonel,galuscuta etc