| Liada a întrebat:

Cum va numiti iubitul?(motanas, iepuras.)ceva original va rog.merci

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
45 răspunsuri:
| Ady_4009 a răspuns:

Chitzi tongue

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Catzelush:X
flumosule
adolabilule
batting eyelashes

| d_9428 a răspuns:

Eu de exemplu sunt cu un baiat de 3 anisori si de cand ne-am cunoscut ne spunem"mami","mamitul"ne place foarte mult sa ne alintam asa si mi se pare foarte original si mai ales spus cu mult drag si din tot sufletul.Cand te hotarasti in privinta unui apelativ sa ne spui si noua pentru ca acum ai de unde alege...

| Laura_5858 a răspuns:

Pui sau pestisor laughing E zodia pesti. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa eu ii sp "iubi" whistling... stiu rolling eyes foarte originallaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut mai demult undeva scris pe o felicitare parca : Te iubesc ma puță! laughing Si de atunci a ramas asa, dar doar intre noi 2, cand nu ne aude nimeni... In rest: soare, puiu, dragostea mea- astea clasice deci.
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe nume nu poti sa-i zici? Poi presupun ca daca ai 10 iubiti, ar trebui sa ai peste 10 nume de alint. puiut, ursuletz rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor, ii zici dupa cum zice inima. Dar el cum iti zice tie, zana?rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisy... Iuby sau Pasa blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ingerasul meu scumpyc, iubi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il numesc "amorelu", citeodata si "masea".

| symo_2617 a răspuns:

Puiutz:X

| NimeniAltu_9511 a răspuns:

Babi :X

| ivcelnaiv a răspuns:

Liada, pentru declaratii originale de iubire vezi aici http://ivcelnaiv.blogspot.com/search/label/lovez

| zozolina a răspuns:

Puishor xDD

| mikaela1993 a răspuns:

Pe al meu ol cheama Ciprian si sunt de 4 luni cu el.De obicei nu il alint, dar ii spun pufy pentru ca are parul cret, sau scumpi! Ce zici?

| Christy_Cristina_1997 a răspuns:

Micutu,puiut,scumpicu))))