| Liada a întrebat:

Cum va numiti iubitul?(motanas, iepuras.)ceva original va rog.merci

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
45 răspunsuri:
| symo_2617 a răspuns:

Puiutz:X

| myworldis5784 a răspuns:

Monitzica

| Laura_5858 a răspuns:

Pui sau pestisor laughing E zodia pesti. big grin

| MikyMi a răspuns:

Ingeras.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa eu ii sp "iubi" whistling... stiu rolling eyes foarte originallaughingrolling on the floor

| julieta a răspuns:

Guritza mea, inima mea.is mai multe, conteaza ca vin din suflet

| User a răspuns:

Nebuna micabatting eyelashes in puii meiiiii.

| Doa'Do a răspuns:

Cum era in reclama aia cu Puya?
"Poti sa-mi spui cum vrei, Pui, Puiutz, Pisy "...

| gabriela_3062 a răspuns:

Sufletel:X. e cel mai dragut alint^_^

| catthshshshs a răspuns:

Puf, miau-miau, sufletel, puiwinking

| hamsterx a răspuns:

Hamsterash pentru ca seamana cu unulhappy
pana la urma, saracii iubiti.sunt de la motanei la puiuti, ursuleti, etc laughing depinde cu ce il asemeni tusmug nu conteaza sa ii zici ceva original si iesit din comun, ci sa ii zici din suflet happy

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cele mai multe forme de alint le-am vazut pe www.123urban.ro :))

| Barajag a răspuns:

Ursulachebig grin

| ÅñdRa a răspuns:

Peryy ornitorincul
love struck

| NimeniAltu_9511 a răspuns:

Babi :X

| silver19 a răspuns:

Mie puiut mi se pare cel mai tare! il stiu de la reclama cu puya happy e super original big grin

| madutza_ubytzik a răspuns:

Eu ii spun "galushca" si e haios s dragalas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut mai demult undeva scris pe o felicitare parca : Te iubesc ma puță! laughing Si de atunci a ramas asa, dar doar intre noi 2, cand nu ne aude nimeni... In rest: soare, puiu, dragostea mea- astea clasice deci.
Numai bine!

| Sara a răspuns:

happy Daca e original, de ce ti'as spune? Trebuie sa vina din inima asta. Ii spun,, scumpule'',, ratushca'' puta laughing sau adorabilule!

| Anca a răspuns:

Si eu cu un fost ne ziceam puta laughing) Mai nasol este ca, ne scapam cu alintul si pe la cumparaturi, chefuri, intalniri cu prieteni, etc laughing)
Ne-am mai zis : iubi, puiu, bebe laughing)

De atunci nu am mai folosit cu urmatorii alintaturi de astea laughing)

M-am incarcat cu primul de prea multe laughing)
La urmatorii, simplu, pe nume. Desi uneori mai zis si iubire, dar mai mult asa la vrajeala laughing)

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu ii zic pui, el imi spune pisoihappy Nu prea folosesc alinturile ce-i drept, dar sunt foarte comice si dragute pentru indragostiti!

| ShineMe a răspuns:

Dau si eu niste idei:viata mea, iubirica, ingeras, baby, scumpete, pisoias, febletea mea,

| zozolina a răspuns:

Puishor xDD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe nume nu poti sa-i zici? Poi presupun ca daca ai 10 iubiti, ar trebui sa ai peste 10 nume de alint. puiut, ursuletz rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor, ii zici dupa cum zice inima. Dar el cum iti zice tie, zana?rolling on the floor

| Ady_4009 a răspuns:

Chitzi tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisy... Iuby sau Pasa blushing

| vampirika a răspuns:

Piu
pisoi
motso

| cosima11 a răspuns:

Mie cel mai mult imi place sa ii zic minuniku` meu:X. dragoste. iubitule. dar cel ma des. bebicelbig grin:X

| emma_6707 a răspuns:

Pisoi sau mitzuc sau matalaughing depinde de starea pe care o am... ubituthinking tontonellaughing e de toate; x

| mikaela1993 a răspuns:

Pe al meu ol cheama Ciprian si sunt de 4 luni cu el.De obicei nu il alint, dar ii spun pufy pentru ca are parul cret, sau scumpi! Ce zici?