| Баби a întrebat:

Salut,cum va dezmierdati iubitul/a? eu imi dezmierd iubitul zabalisi,motanas,putishka, scumpul- dar cel mai des folosesc "ZABALISI" big grin

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Oanna07 a răspuns:

Eu. inainte sa ne despartim ii ziceam : my little frog sad

| RainboyDash a răspuns:

TPU devine din ce in ce mai "normal" pe zi ce trece

| malina1 a răspuns:

Eu imi alint iubitul cu "ursulet"

| NuMaContrazice a răspuns:

Daca mi-ar zice cineva "Zabalisi" l-as scuipa intre ochii. laughing

| lolylolypops a răspuns:

Mie nu-mi place sa fiu alintata excesiv si nici nu-mi place "zabalisi", pe mine iubitul meu ma striga iubi, iubita mea, frumoasa mea...cam atat sau diferite derivate de la numele meu.
Eu ii spun doar iubi, nu-mi place sa fiu exagerata si nu-mi plac dulcegariile si il alint si cu derivate diminutivale de la numele lui!
Cam asta e!

| dracusorvoinic a răspuns:

Eu imi alint iubitul baby...big grin

| Mihaela8997 a răspuns:

Iubi, scumpule, puiu :d