| pissi_8742 a întrebat:

Cum va place sa fie curu si tatele fetelorlaughing) funda

11 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa tine ascunse aceste parti de privirile tale,nu de alta, dar poate-ti patezi chiloteii.batting eyelashesCine-i virginel, hai spune?batting eyelashes

| Papusik a răspuns:

Buna intrebare.

| Forevăr a răspuns:

Mari laughing Asta vor baietiiwinking curu : mare ca sa ii faca sa il atinga si sanii mari ca sa ii faca sa le atinga happy

| fgch a răspuns:

Fund ferm, bombat, sa aiba formebatting eyelashes. Sanii rotunzi, sa nu fie lasati si cat de cat mari(nu boabe de struguri tongue)

| DeEAஐ a răspuns:

Departe de ochii unui obsedat ca ulaughingasa cred ca e cel mai bine

| Jesss a răspuns:

Pai, " mancati-as gurita ta ", nu te doare prostia? Intreb de curiozitate, inca n-am incercat dar vad ca e cautata nu gluma, prostia asta... off

| Daniel123 a răspuns:

Fundul sa fie rotun precum o piersica coapta si suculenta! Sanii sa fie drepti si nu lasati si de dimensiuni medii!

| aliceinchains a răspuns:

Intrebarea asta ajunge sigur in top 5 cele mai inteligente intrebari de pe TPU. Sigur!
Te plictisesti groaznic, nu-i asa? Iti recomand...o carte.

| paulsar28 a răspuns:

Daca prostia ar durea 5miliarde de oameni ar fi morti iar u esti in varf!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mariwinking
si sa ne lase sa punem mana laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fu*ai la copca... Sanii mari si deliciosi sa pot sa bag botu in ei, si undu rotund :X