| calupaianjen_6541 a întrebat:

Cum va simtiti cand va masturbati?

Răspuns Câştigător
| Mădălina_2296 a răspuns:

Frate...straight face
Mai aveti sa va intrebati mamele daca mai sunt virginestraight face
schimbati subiectu' mai copii

11 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Orice ai simti nu tine locul unei femei. Sigur este o metoda la inde(mana) oricui, dar cred ca, daca te obisnuieti cu acest mod de a inlocui o femeie, s-ar putea sa renunti de tot la ea (femeie). Am un exemplu penibil rau de tot, dar crede-ma din respect pentru utilizatorii acestui site nu pot sa-l dau, din acesta cauza cand aud de masturbare, bat putin in retragere.

| Pho3nix a răspuns:

Voi nu v-ati saturat de subiectul asta?

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Placere normal! si mai multa placere simtii cum trec niste fiori prin corp, si mai ales cand ajungi la orgasm!

| i.love.me a răspuns:

E bine cred

| Liada a răspuns:

Merita sa incerci singur.asta nu se explica

| radu75 a răspuns:

Lasa ne omule... ce naiba? Voi astia pana n 15 ani nu mai aveti alte intrebari?

| Kassandra1408 a răspuns:

Extraordinar, plutesti, inoti in nimic si in totul hormonii isi fac de cap si tu visezi cu ochii deschisi big grin you should try it - it rocks!

| vampirika a răspuns:

Dar tu cum te simti?
Cred ca altii simt asa cum simti si tu! Sau nuthinking Habar nu am ce sa zic...Eu nu as incerca, nu stiu de ce:S

| latexcap93 a răspuns:

Sunt tatal fecioarelor. De ce m'as masturba?

| vinty a răspuns:

Nu stiu incearca, senzatiile nu se explica.

| nykgio a răspuns:

Senzatiiele se simt, mosulewinking