| PeeJayPee a întrebat:

Cum vezi pe testul de sarcina k esti sau nu insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Sisitta a răspuns:

Buna Draga, da îți arată o linie înseamnă ca nu ești însărcinată, iar 2 înseamnă ca da. Funda?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O liniuta nu esti insarcinata si doua linii inseamna ca esti

| Rozasinimicmaimult a răspuns:

Buna! deci are T si C daca iti apar doua linii inseamna ca esti insarcinata adica asa
http://www.google.es/......tp?/search

si daca e toar o linie in dreptul C inseamna control adica asa

http://www.google.es/......tp?/search

sper ca te-am ajutat :) succes

| Gdeni a răspuns:

Iti apar 2 liniute roooz! depinde de care folosesti. citeste prospectu

| Azre a răspuns:

O linie înseamnă că nu ești și două arată că ești!

| drhotzu a răspuns:

Te-ai gandit cel putin o secunda ca in cutia de la testul de sarcina este un prospect? si nu stiu dar cred ca oamenii aia care s-au chinuit sa il scrie poate au scris si niste informatii despre cum se foloseste? si care ce inseamna?

| Keith a răspuns:

Depinde de ce test de sarcina cumperi. Testele de cele mai buna calitate sunt surecheck si barza.Surecheck contine testul, o pipeta si instructiuni, folosesti pipeta pentru a pune 2-3 picaturi de urina in test, astepti intre 5 si 8 minute, si rezultatul iti arata in felul urmator.Sunt 2 litere acolo pe test C si T. Daca apare o singura linie C nu esti insarcinata, in schimb daca apar ambele linii C si T, esti insarcinata.Bafta!

| Mitrea_Valentina_1986 a răspuns:

O linie- negativ
doua linii -pozitiv

| ladiesman28 a răspuns:

1 linie insarcinata
2 linii NU

| ladiesman28 a răspuns:

A nu m-am incurcat 2 linii insarcinata
1 linie NU

| PeeJayPee explică:

Ink cv cand trebuie sa-l fac seara sau dimineata?