| miti18 a întrebat:

Cum vi se pare ca arata fata aceasta? sincer http://hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do? photoId =5309467941&ownerId=515959631&albumId=398749089

30 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Esti inca mica si in crestere. Abia peste vreo 5-7 ani vei ajunge la maturitate fizica!

App, si eu port ochelari, si te-as sfatui ca atunci cand ii vei schimba sa iti iei unii mai micuti, sau chiar fara rama!

| Crisu_7532 a răspuns:

Pai, nu e urata. dar nici frumoasa nu e. personal, mi se pare comuna, in sensul ca nu iese cu nimic in evidenta. daca ar trece pe langa mine pe strada, nici nu as observa-o. probabil dupa ce va mai creste putin si va incepe sa se aranjeze va arata mai bine

| madalicious a răspuns:

Nu e urata dar nici cea mai frumoasa nu e. Are o infatisare care te face sa crezi ca poti avea incredere in ea, genul fata timida, dar prietenoasa. Dar, zic eu n-ar fi trebuit sa-si ia ochelari cu rama groasa, ca o imbatraneste putin ii da cu 1-2 ani mai mult decat are.

In rest e simpatica. Cel putin asta e parerea mea.,. happy

| Andru1996 a răspuns:

Ai scris gresit siteul;)) corect este asa;)) http://hi5.com/......otoUser.do ma rog esti draguta;)

| Andru1996 a răspuns:

Esti chiar foarte dragut;)) http://hi5.com/......otoUser.do din nou siteul corect uitati-va si la celelalate pozici;)

| pwp a răspuns:

Frumoasa, si iti sta foarte bine cu ochelari!
m-am uitat si la celelalte poze!
dragut hi5 love struck

Răspuns utilizator avertizat
| DraPraaHaarp a răspuns:

Ei na si uh @miti18 e clarvazatorlaughing el vede la altii dar la el nu se uita:p

| Turquoise a răspuns:

Esti foarte simpatica, dragut par.
Incearca sa nu mai faci 100 de mii de poze in aceeasi pozitie, iar colajele alea in photoscape sunt de prost gust.

| Atotstiutorul a răspuns:

Asa si asa nu exceleaza fata, dar nu te-am vazut la corp si ceea ce e si mai important nu stiu cum vorbesti ca daca ai deschis gura si nu stii sa legi 2 cuvinte. poate de aceea nu se uita baietii la tine

| Atotstiutorul a răspuns:

@miti18 ei si cu tine acum am zis si eu asa, pare un strigat de ajutor "ce parere aveti de mine sunt draguta sau nu?" plus de asta sunt de la tine din sat si stiu toate povestile cu tine tongue

| SteauaROsie a răspuns:

Foarte tare panarama de mai josrolling on the floor

| Kid_2271 a răspuns:

Cine dracu esti si dc e hi5 peu aici si daca va intere nu stau la tara

| Kid_2271 a răspuns:

Ma fata sincer puneti dracu hi5 tau nu la alti

| rolfenstein a răspuns:

Deci, esti bunaciune pe sistem se stie.laughing

| Ambrus a răspuns:

Da, esti un fel de miss fata de la tara laughing!

| dokosvai a răspuns:

Asta... e urata!

| dokosvai a răspuns:

Mda ce pot sa zic ai cohelari frumosi big grin

| dokosvai a răspuns:

Ochelari*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa-mi placa? mi-a dat eroare, nu am putut sa-ti ideplinim dorinta, erorile nu-mi plac niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urata http://hi5.com/friend/photos/displayUserAlbums.do?userid=536122996 uitati-va la astaaaaaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copil. In poza care ne-ai trimis`o tu, zici ca n-are dintibig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine esti u si ce ti-a venit se imi pui hi5 aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune dracu ce trebuie

| katherine_1054 a răspuns:

Esti simpatica.

| miti18 explică:

Atotstiutorul de unde sthii uh ca nu se uita baietii la mine?

| miti18 explică:

Uh ori esti din bucuresti sau de la mine din sat?

| miti18 explică:

E hi5 meu...doamne...

| miti18 explică:

Voi nu ati inteles...nu sunt eu cea din hi5. v-am cerut parearea cum vi se pare. e o coincidenta de nume.

| ania_8454 a răspuns:

Asta e hi5 meuwaiting.cine naiba esti?