| anonim_4396 a întrebat:

Va place pozica mea? Sincer
http://hi5.com/......otoUser.do

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Esti foarte draguta, dar nu inteleg, de ce esti atat de trista.
Apropo, si fratiorul tau e foarte simpatic.

6 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Sa nu te superi pe mine, dar ai vrut sa fiu sincera...
Nu prea imi place deoarece esti si foarte trista, totul este in alb si negru si nu are nimic mai special.
Celelalte in care apari tu sunt mai dragute.

| CosteaVlad a răspuns:

Nu

| Aero a răspuns:

Imi aduci aminte de Tabitha/Samara... din Scary Movie 3/The Ring.
happy Speri ca nu iesi la noi din spatele avatarului, din monitor... si sa ne omori la tine in fantana? laughing

| TeoDoraAa a răspuns:

Pare emo... scuze
Poate daca iti faceai atfel parul'
E interesanta, Imi place dar putea sa fie... altfel

| Fllorentina a răspuns:

Da! funda?

| XxbiancaxX a răspuns:

Dap... apropo. de cand nu l-am vazut pe fratele tau dani!? de o carutza de tmp.