| anonim_4396 a întrebat:

Cumpar urs panda mic.De unde pot sa il i au stiti pe cineva care vinde sau are usi panda micii?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ursul panda este o specie pe cale de disparitie si este protejat prin lege, nu exista nici 3000 de exemplare pe tot globul si se inmultesc foarte greu.
Cu alte cuvinte, dorinta ta nu se va implini niciodata, revino-ti!

| vldut a răspuns (pentru greece12):

Un pui mic de maimuta de unde pot sa cumpar sau nici dala nu merge?

| greece12 a răspuns (pentru vldut):

Nu am idee,crede-ma!
Ti-am raspuns la intrebarea ta initiala pentru a-ti atrage atentia ca ceea ce cauti e imposibil sa gasesti.
Acum inteleg ca vrei sa faci un cadou oarecum excentric.
Dar,un pui de maimuta? Nu stiu,sunt impotriva chinuirii animalelor,nu e mediul natural al unei maimute,o casa si greu poate deveni pet-ul tau, va sfarsi nefericita si neadaptata...
Mai bine un catel sau o pisica exotica, sunt adaptate complet mediului domestic!
Parerea mea!

7 răspunsuri:
| pitica_2415 a răspuns:

Inca n am primit ursuletzu...

| vldut a răspuns (pentru pitica_2415):

Stai k pana maine e la uselaughing)))

| pitica_2415 a răspuns (pentru vldut):

laughing))))))))))asta ai zis si acum jumat d an

| mayalove a răspuns:

Habar nu am de unde, insa ce vrei sa faci cu el?

| vldut a răspuns (pentru mayalove):

Imi trebuie pentru prietena mea daca in caz poti afla ceva scrie aici