| iJustWannaDance a întrebat:

Cunosc un baiat de ceva timp. La inceput, nu vorbeam absolut nimic, nici macar nu ne salutam, dar, de acum cateva saptamani, a inceput sa se bage in seama cu mine... si iata ca a inceput sa imi placa f mult de el :X. Problema e ca el are deja o prietena, cu care e de doua luni, iar eu nu vreau sa ma bag intre ei... Eu ce sa fac?! Sa ii spun ca il plac sau sa raman in tacere?

Răspuns Câştigător
| Doareu200 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa fi sincera cu el si sa-i spui ce simti doar asa vei fi impacata si tu. Daca te hotarasti si ii vei spune sa`mi zici si mie ce s`a intamplat sunt curioasa cum vor decurge lucrurilebig grin

2 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Shht. Nu e frumos sa strici relatia altora, daca te place foarte mult va sti el ce e de facut.

| Cinevaa a răspuns:

Cred ca ar trebui sa lasi lucrurile sa mearga de la sinea lor...dar in acelasi timp daca si tu il placi si nai nici o trebuie cu tipa aia.ai putea sa incepi sa vb cu tipul.ma rog chestii dintr'astea.:*