| SperantaPierduta a întrebat:

Curva este o femeie care intretine relatii sexuale cu multi barbati, pe bani etc. Atunci de ce unii spun ca daca o femeie ii face sex oral iubitului ei este curva? Sau ca acesta ar considera-o curva? Baieti daca ati fi intr-o relatie si s-ar intampla asta ce ati crede despre partenera? (si cand spun relatie nu ma refer la "relatii" de o saptamana- doua.)

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Este incorect sa-i spuna asa. O tipa care suge acadeaua este o a, nu o curva. Daca ii place sa faca asta, nu zic nimic.

| A12NDRA a răspuns:

Sa sti ca si eu ma gandeam la asta, sau cei care il considera scarbos.Pai daca iti iubesti partenerul ti se mai pare ceva scarbos sau injositor.Bai cand iubesti nu te mai gandesti ca nu iti place sau ca pe acolo iese nu stiu ce,vi se pare ca baietii se gandesc? Macar odata in viata noastra putem si noi sa le indeplinim o dorinta asa de mare,nu zic ca uneori ei pot fi nesimtiti dar totusi recunoasteti ca nu putem nici cu ei,dar nici fara ei.

Si ca sa iti raspund la intrebare, nici mie nu mi se pare normal sa le faca curve, dar asta e lumea din ziua de azi ce sa le fcithinking

| Papusik a răspuns:

Cat timp ea ii face sex oral lui iar ei se iubesc nu este nici o problema.
Nu este curva daca ii face sex oral doar unui baiat.
Daca in timp ce este cu unu se duce si la altu si face acelasi lucru da atunci poate fi considerata o curva.

| Jigsaw a răspuns:

"s-ar intampla asta ce ati crede despre partenera? "
Te referi sa-mi faca mie sex oral? Pai, ce sa crezi? Mie mi se pare normal, atata timp cat e iubire la mijloc.

| nekokami a răspuns:

Nu stiu ce ar crede baietii dar eu sexul oral il vad ca pe ceva natural. apropo. femeia care intretine relatii sexuale in schimbul banilor se numeste prostituata.

| SEAL a răspuns:

Esti prea proasta ca sa intelegi asta

| AureliaBEST a răspuns:

Asta este mentalitatea unora masculi care desconsidera femeia unele femei, de ex eu ii fac sotului meu sex oral el imi face mie care este problema? nu ma considerat niciodata curva. asta se face intr o relatie bine intemiata care barbatul stie sa respecte iubita, sotia chiar data se face sex oral. asa ca lasa complexele astea la ei e problema sunt fara cuvinte nu comentez pentru unii. bafta pup

| ygr3ku a răspuns:

Am o relatie de peste 3 ani si nu ma plang ca duc lipsa de sex oral, din contra. Si nici nu imi consider iubita o "curva"! E doar un alt tip de sex, o alta experienta sexuala, ca si sexul anal sa zicem. Cele care il practica sunt curve? NU, doar vor sa experimenteze! Asa ca nu mai sta pe ganduri, daca iubitul iti zice ca esti o curva daca ii faci sex oral, cauta-ti pe altul (parerea mea)!