| Deĺααα a întrebat:

; d pura curiozitatelaughing... Ce are daca t masturbezi cand esti p " rosu "? se intampla cevabatting eyelashes?

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, uiţi să scrii româneşte.

| Азбука a răspuns:

Posibil sa se schimbe culoarea semaforului intre timp, si sa nu mai apuci finalul laughing

| foxi a răspuns:

Daca e asa grav si nu mai poti.merge si pe stop!

| antimulte a răspuns:

Te mozolesti

| liviu89 a răspuns:

Te murdaresti

| tpuu a răspuns:

Pura curiozitate laughing. vrei sa incerci?hee hee. nu te-as sfatui thinking parerea mea este ca nu e bine. straight face. nici asa in general.

| Deĺααα explică:

laughing nu pun in praktika asa ceva.straight face doar intrebambatting eyelashes

| Deĺααα explică:

Pai de ce mai narkys`hee hee?laughing

| KidDaCuOcHiAlBaStRi a răspuns:

Nu dar te murdaresti laughing

| Narkys a răspuns:

Off as incerc sa iti raspun dar nu am idee.Si chiar de as sti as ramne prea blocat de intrebarea ce ai [uso crying