| justme97 a întrebat:

Da ti mi si mie va rog un model de descriere a unei gradini primavara. dar nu luati dupa net ca asta as putea sa fac si eu dar ceilalti colegi vor lua de pe net si nu vreau sa am vre o surpriza cand o sa ne puna sa citim.
chiar nu stiu cum sa facbig grin

funda mare:X

1 răspuns:
| love_1617 a răspuns:

Poti sa pui in vedere ca ghioceii suavi de un alb stralucitor au iesit de sub plapuma de zapada iar zambilele au fost taiate si oferite mamicilor de 8 martie... ceva asta mi-a venit pe moment
ia-ti o imagine cu o gradina de primavara si uita-te la ea si o sa vezi ca iti vin idei