| anonimmmmm a întrebat:

Vreau sa-i fac o surpriza prietenului meu de Valentine, s day, asa ca am pregatit mai multe petale de trandafiri, 40 de lumanarele mici pafrumate, mia-m luat lengerie intima rosie, am pregatit sampanie, dar nu vreau sa uit nici un detaliu, ce ar trebui sa mai fac? Si cum sa ma comport, sunt tare timida, nu stiu cum ar trebui sa ma comport, ce sa facbig grin?(nu uitati sa-mi ziceti ce detalii ar trebui sa mai stiu)?

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ce ai facut pana acum e perfect. Ramane doar sa capeti un pic de incredere in tine si sa pregatesti niste muzica pentru ambient, eventual melodiile voastre preferate.

lolita
| lolita a răspuns:

Ar mai lipsi niste muzica romantica, capsuni, o esarfa de legat la ochi sau mainile, si dupa faci tot ce-ti trece prin minte, poti proba lucruri noi, care stii ca i-ar face placere dar care nu le.-ai facut pana acum. incepi printr-un streaptis asta legand-l la maini, cand te-ai dezbracat si el este excitat il poti lega la ochi si poti incepe prin a-l saruta pe tot corpul si prin a-l lasa sa te atinga dar sa nu te vada. presupun ca ati facut deja sex de aceea lasa sa se excite pana la maxim inainte de a avea contact, stiu ca este cam greu dar meruita. succes!

| Malvina24 a răspuns:

Romantismul poate fi abordat in multe feluri. De regula, e bine ca seara romantica sa fie la voi acasa. Nu lua in calcul, iesirea in oras! Ar fi mai bine sa comanzi de mancare sau sa gatesti ceva usor, deoarece punctul culminat trebuie sa fie in dormitor.
Cand te apuci sa decorezi camera, preocupa-te sa ai o lenjerie de pat cat mai provocatoare, lumanari parfumate si o sticla de sampanie. Pentru baie e bine sa asezi cateva lumanari pentru a exista putina lumina.

Nu uita de maestru muzical! Alege o muzica de fundal care sa fie sexy, romantica si propice pentru sex.

Alege o tinuta sexy si provocatoare

Pregateste-ti lenjerie intima cu ciorapii cu portjartier si o pereche de pantofi cu toc inalt, cui. Nu uita de coafura si machiaj, accentueaza ochii si buzele, chiar daca incalci normele de stil in machiaj: in pat poti fi extravaganta!

Intimitatea este cea mai importanta

Va puteti hrani si servi cu bautura unul pe celalalt. Relaxati-va, bucurati-va de conversatie. Fii calda pasionala cu iubitul tau. Ia in calcul o baie spumanta sau un masaj cu uleiuriaromate, preludiu, pentru o noapte de neuitat. Aceasta ar fi si un moment bun de incercat tehnici noi, pozitii, e bine sa-i dai tot ce ai mai bun din tine, ca sa-l recuceresti!

Concluzie

O seara romantica nu iti permiti sa o ai zilnic, dar ar fi bine sa incerci sa o improvizezi macar de cateva ori pe luna.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste muzica nu ar strica...Iar restul vine de la sinehappy
Sa fie asa cum ai visat!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste muzica nu ar strica... Iar restul vine de la sinehappy
Sa fie asa cum ai visat!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fiti numai voi 2, sa fii sigura ca nimeni nu v-a interveni la momentul culminant, ai grija de temperatura in camera sa fie nu mai joasa de 19-20 gradewinking