| florinuka a întrebat:

Da-timi ide i cum se poate excita o fata...
pentru cele mai bune idei

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ohhhh blushing, ahhhhh blushing, uhhhhh blushing, give me more :X

33 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă te place și o simplă atingere o poate excita!
Pa, pa.

| єχcєєℓ a răspuns:

O strângi de sâni încet
smug

| Mirke a răspuns (pentru h3r):

Se poate excita singura, nu are nevoie de idei, intreab-o sa vezi ca ea stie mai bine.

| h3r a răspuns (pentru Mirke):

Doar de stimuli.

| Pisomul a răspuns (pentru Mirke):

Care vrea pisomi? am 100 numai scap de ei dar asta e daca mi-am incurcat iubita cu pisica...

| Pisomul a răspuns (pentru h3r):

M-am indragostit de tine

| anonim_4396 a răspuns (pentru h3r):

Esti fata si vrei sa exciti o fata?

| Mirke a răspuns (pentru Pisomul):

Vreau inca 200, cand poti sa-mi mai trimiti? la aia 100 deja le-am gasit case adoptive, si mai am inca pe atatia doritori, e o noua moda ca Pokemonii, ai facut buna treaba cu pisomii astia, meriti un premiu Nobel!

| Mirke a răspuns (pentru h3r):

I-a uite cine a mai aparut pe aici, ti-am mai pastrat si tie cativa, stiu ca ti-au placut tare mult pisomii. happy

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Taci!

| h3r a răspuns (pentru Mirke):

laughing
M-am răzgândit, nu mai fug cu Marius Fan Arsenal...ci cu pisomul!

| anonim_4396 a răspuns (pentru h3r):

Ete ca nu vreau whistling

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

B-(

| Mirke a răspuns (pentru h3r):

Sa va traiasca si sa creasca multi pisomii, ca a-nnebunit lumea, toti vor acum, acum ma apuc de exportat pisomi, este cerere mare in toata Europa, trebuie sa ma grabesc pana nu ajung si in China ca pe urma se inmultesc in masa. Si pierd toti clientii.

| h3r a răspuns (pentru Mirke):

Osomi și pisomi rolling on the floor)

| florinuka explică (pentru anonim_4396):

Sunt baiat numai am intrat pe contul lui soramea big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru florinuka):

Ihhhhhhhh blushing blushing blushing rusinicaaaaaa, cand o sa vada sora ta o sa dai de belea

| florinuka explică (pentru anonim_4396):

Presupun laughing)

| Mirke a răspuns (pentru florinuka):

Nu era mai simplu sa o intrebi pe ea? da intreab-o pe-aia de vrei s-o exciti ce-i place, ca nu are niciuna un buton de excitare, daca nu vrea, NU VREA! trebuie sa o faci sa vrea.

| florinuka explică (pentru Mirke):

Ok..si mersi..pt idee

| anonim_4396 a răspuns (pentru h3r):

Ohhhh blushing, ahhhhh blushing, uhhhhh blushing, give me more :X

| Dumniezău a răspuns:

Baga-i degetul in libdic.Da, degetul ala mare.

| Dumniezău a răspuns:

Am uitat sa iti spun sa o mai linji si in cur...o excita la maxim asta.

| Chuchk a răspuns (pentru Dumniezău):

Exact prietene si nu uita sa ii spui sa linga si cacatu din cur devil.

| Dumniezău a răspuns (pentru Chuchk):

Dalaughing

| MetalHead04 a răspuns:

Lingeo pe ureche, pupo pe gat, pune-i mana pe solduri, atingeri.

| Chuchk a răspuns:

Deci tu ești o fată si vrei sa exciti o fată?
Ești penibilă ori ești lesbiancă rolling on the floor.

| florinuka explică (pentru Chuchk):

De fapt is baiat numai am intrat pe contul lui soramea...big grin

| Noideea a răspuns (pentru Chuchk):

1. corect este lesbiana.
2. poate se refera la ea.

| florinuka explică (pentru Noideea):

Fratemeu o intrat pe contul meu si a pus intrebarea deci te rog...winking

| Raul5765578 a răspuns:

Puneti un film xxx si ia vezi daca te-ai excitat

| xXDanXx a răspuns:

Nu e asa de greu mai ales la fete punctul sensibil e in fata asa ca daca iti bagi capul intre craci crede-ma ca o faci laughing)

| darkinside21 a răspuns:

Ai putea să înveți să scrii corect, pentru început.