| Pandicorn123 a întrebat:

Daca ai castiga o excursie unde ai dori tu in lume, unde te-ai duke. scuze categoria...

6 răspunsuri:
| Pandicorn123 explică:

Mie mi-ar place in Germania, halewood, paris, sau london inca nu m-am hotarat

| IngridGenDăăăă a răspuns:

New York

| Jαne a răspuns:

Africa sau America

| deea_5723 a răspuns:

Mmm...cu siguranta prima oprire ar fi Machu Picchu happy

| alexandra12058894 a răspuns:

Pfff greu de zis laughing cred ca m-as duce. thinking la hollywood sa vad vedetele laughing. sau nu. as merge in londra pentru ca e o tara frumoasa chiar daca ploua aproape mereu laughing sau sa ma duc in america? thinking habar n`am sunt multe tari fainebatting eyelashes

| marionettetolife a răspuns:

Mie mi-ar placea in Rusia, tie?
foarte draguta intrebare!