| karrry9999 a întrebat:

Funda chestii gen ██████████ razuieste aici cu o surubelnita si poti castiga marele premiu : o bataie de la tactu ca ai stricat monitoru si mai mult... o excursie in fata usii.
Daca nu trimiti mai departe nu mai primesti premiullaughing

scuze categoria

1 răspuns:
| DiamondEyes a răspuns:

Bula ajunge la scoala, Alinuta ii arunca in cap o hartie mototolita strigand: HEAD SHOT! Bula ia cartea si ii plezneste una peste fata: FACE BOOK!

Yahoo se inchide pe 17 august 2006(data se modifica de la an la an)! Ei
doresc sa se descotoroseasca de Messenger-ul gratuit. O groaza de
oameni au fost deja stersi. Click dreapta pe grupul tau de prieteni din
lista de Messenger si click Send Instant Message to all group si
trimite acest mesaj tuturor. Fiecare persoana care va primi mesajul, va
avea o semnatura si nu va fi sters! Acest mesaj este trimis de
presedintele Yahoo Jay Rusell… aici este presedintele Jay Rusell: imi
pare rau sa va anunt ca Yahoo a ajuns la maximum de nr. de persoane.
Daca vrei sa pastrezi contul tau gratis trimite mesajul acesta la toti
din lista ta. In acest mod vom stii care sunt folosite si care nu, le
vom sterge…! >>>Mesajul asta circula de luni de zile (ani?!
) si nu a fost sters nimeni daca nu a dat acest mesaj mai de parte. 3
motive pentru care acest mesaj nu este trimis de Jay Russel:
1. Daca avea de gand Jay Russel sa stearga id-uri va trimitea
e-mail-uri, oricum le sterg pe cele inactive dupa o anumita perioada de
timp;
2. Jay Russel daca facea acest anunt in facea in engleza;
3. Nici un presedinte ( oricare ar fi el ) nu isi permite sa faca
anunturi cu prescurtari de chat

Vreau sa va multumesc tuturor care mi´ati trimis mass´uri pe parcursul
anilor. Datorita bunatatii voastre am trecut prin urmatoarele: 1. Am
citit de 170 de ori ca, contul meu de yahoo va fi sters. 2. Am cam
30000de ani plini de ghinion in fata mea si am murit deja de 671 de ori
pentru ca nu am dat toate mass-urile mai departe. 3. Mi-am sacrificat o
mare parte din economii pentru micutul Ionut care saracul de el e de 3 ani
tot nou nascut si in spital in stare critica. 4. Telefonul meu gratuit
Nokia nu a ajuns la mine niciodata si nici televizoarele si miile de
dolari nu isi fac simtita prezenta.5.Mama mea cica ar fi trebuit sa
moara de vreao 543 de ori da e teafara si vie.

n atentia tuturor utilizatorilor de telefonie mobila! Daca primesti
un apel pe telefonul mobil, iar pe ecran apare ACE, blocheaza imediat
chemarea, adica nu raspunde acestui apel! Daca raspunzi la apel,
telefonul mobil primeste un virus, care sterge toate datele IMEI si
IMSI de pe telefon, precum si toate datele de pe cartela SIM, fapt
pentru care nu mai> poti accesa reteaua. Telefonul mobil poate fi
doar inlocuit. Aceasta informatie este confirmata de Motorola si de
Nokia si apare pe website-ulCNN. Pana azi 3 milioane de telefoane
mobile au cazut prada acestui virus!" Ar fi bine sa trimiti si tu -
la randul tau -
>>> …ca doar daca raspunzi primesti automat
virus…. da sigur…ca virusii mai nou stiusa si vorbeasca

"am plecat putin pe afar’….nu mai pot de cald……si nici nu ma simt
bine……vb mai tarziu…pupic.&luv’yu.stie el cine;):*:*:*"
"www.*****.tk / inca 4 melodii din vol 25 a Lui Guta …. scuze de mass
…papa eu am plecat" "Cine vrea sa apara Albumul 25 a lui N.Guta sa
dea acest mass mai departe pentru ca un site a fost construit pentru a
sparge topurile …. asta cu timpu si cu ajutorul vostru. "
>>> si crezi ca ma intereseaza…? NU

În universul adolescentin de astazi sa fii "cool" inseamna sa fii pe trend. Sa asculti drum’n'bass si indie. Sa arati ca o fata daca esti baiat si ca un clovn daca esti fata. Sa ai parul colorat strident si capete de morti pe haine. Sa fii complet innebunit dupa arta in general, dar mai ales dupa fotografie. Sa fii pe Hi5. Sa fii pe Hi5 in grupul "Darama-s-ar scolile". Sa stai toata ziua pe la TNB,
pe TNB preferabil. Sa ai hainele pline de buline sau dungi orizontale. Sa ai poze cu tine pupand o sticla de bere. Sa mergi in Vama. Sa ai skate shoes. Sa ai cat mai multe perechi de conversi. Sa ai cercei cu frunze de marijuana pe tine dar sa nu fi tras niciun fum de absolut nimic in viata ta. Sa ai un jurnal in care
povestesti cum ai vrut sa iti tai venele.

"bey nu deranjati. a venit unkimiu cu filme porno noi ca nu are
codecuri pentru ele ))) a dat-o p mama afara din camera vrea omu sa s uite
linistit. plzz … nu dati massuri )"….voi c ati rasp persoanei care
a dat ac mass?…
>>>pai sa lasam omul sa se uite linstiti nu?