| andrey9999 a întrebat:

Daca ai facut-o cu cineva " virgina"si nu te-ai terminat in ea...doar "ai bagat-o odata " si ai scos-o in rest nimic. poate sa ramana insarcinata? se poate ca la inceput sa o doara iar apoi catre final sa nu o mai doara?

8 răspunsuri:
| Marius2011 a răspuns:

Depinde barabatilor le curge un lichid transparent numit lichid spermatic ala contine spermatozoizi dar aia sunt dezorientati pot produce o sarcina doar 1 la 10000 de oameni. daca a bagat-o odata si gata nu e risk prea mare de fapt e foarte mik. dar find virgina.e ceva risk. cand se dezvirgineaza o fata o doare tot asctul sexual si rar se intampla sa aiba orgasm.

| xxxnonamexxx a răspuns:

Buna. in niciun caz nu o sa ramana insarcinata, eu zic sa te linistesti in privinta asta. da, la inceput o doare dar nu neaparat durerea dispare la sfarsit de contact sexual. durerea poate sa persiste si inca 2-3 acte sexuale acum depinde de fata si de cum o faci cu ea. parerea mea este sa o exciti astfel incat sa se lubrifieze natural si totul o sa fie ok. bafta!

| pokales a răspuns:

Da! Vei fi tatic in curand! laughing Multa idiotenie in romanica noastra! Pacat ca tara e frumoasa! PS: De ce ai bagat-o doar o data? De ce nu ai terminat? Ti-a fost frica? Ai crezut ca musca?

| degette_1911 a răspuns:

Este intrebare sau presimtire?

| obsercvayr a răspuns:

Nu te inteleg deci esti baiat ai facut-o cu o fata da? si depinde daca uh ai fost virgin big grin si ai bagat-o si ai simntit ca te doare un pic mai tare si nu ai scos-o te-ai terminat in ea pentru ca cand esti virgin cand te dizvirginez cum sa zic iti va iesi sperma... deci trebuia sa o faci cu prezervativ.sau sasi cumpere sa vada daca e insarcinata ai dat d dracu fara prezervative... funda te rog; D

| obsercvayr a răspuns:

Frate nu team inteles asa bine baga idu meu si iti voi explica totulwinking

darius_ganea20959

| UiteeeeVezi a răspuns:

La inceput e ceva normal sa o doara, pe urma durerea dispare. Insarcinata o puteai lasa doar daca te terminai in ea ceea ce sper ca nu ai facut doar daca vrei sa fii tatic. daca nu te`ai terminat in ea totul este O'ca si durerea dispare in momentu in care se opreste actu sexual! Funda?happy

| Bubisharbas a răspuns:

Da.O doare pana i se rupe himenul.