| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai lichid pre-ejaculator inseamna ca ai si sperma?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Tu de ce crezi că se numește pre-ejaculator? Adică, acest lichid este secretat înainte ca tu să ejaculezi. Deci, e destul de limpede că lichidul pre-ejaculator nu este = cu sperma, chiar dacă acesta conține spermatozizi.
Baftă!

4 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

La ce intrebare ai pus, nu esti demn de poza si nickul tau.

| CoquineNoire a răspuns:

Ahaha, esti al "n"-lea care isi schimba nickul si poza dupa ce ma iau de el.

| goldheart a răspuns:

Lichidul ''pre-ejeculator'' poate contine si spermatozoizi. Sperma are orice barbat. La asta te referi?

| AndyArtist a răspuns:

Buey deci... lichidul pre-ejaculator nu simti cand iese inteles? sperma o eliberezi doar atunci cand ai orgasm. Si da, ambele au spermatozoizi doar ca lichidul are mai putiniwinking Funda?big grin