| MucH a întrebat:

Dacă ai o erecție este păcat?

Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

Mai păcat ar fi sa nu ai.

10 răspunsuri:
| LaraClarice a răspuns:

Nu, este un răspuns fiziologic normal. Nu ai de ce sa te simți vinovat. Și nici masturbare nu e un păcat, de ce ar fi? Doar să nu o faci prea des.

| minrest a răspuns:

Chiar si daca ar fi pacat, as prefera sa fiu pacatos, decat impotent. Erectia este involuntara, iar ce faci involuntar nu ti se poate reprosa.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu, e pacat daca faci l@ba.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Nu e pacat nici daca te masturbezi. S-a constatat ca 94% dintre barbati o fac, iar celalti nu recunosc. Medicina recomanda masturbarea. Specialistii americani spun - intr-o brosura de educatie sexuala distribuita in scoli - ca daca elevii fac sex sau se masturbeaza de cel putin 2 ori pe saptamana tin medicul departe de el.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Inseamna ca ajung in rai cam 30% femei si 6% barbati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meriți condamnat la moarte.
Dacă te bucuri de ea, tot e păcat? N-ar mai ajunge nicio femeie în rai...

| AlexSalling a răspuns:

Pacat este sa nu o ai laughing

| UnTipObisnuit a răspuns:

Daca nu am avea erectii nu ar mai exista specia umana

| fyndtnydt7u a răspuns:

Nu-i niciun păcat, prietene. E ceva natural, firesc. Mai ales în perioada pubertății.

| LuckyMe28 a răspuns:

Este ceva omenesc, halal cu pacatele astea. Religia e aiurea.