| Demeister a întrebat:

Dacă ai o nevastă/prietenă care admiră alți bărbați în afară de tine (pentru frumusețe,inteligență etc.), atunci ce garanție ai că nu te înşală?

Răspuns Câştigător
| Usefulaid a răspuns:

Daca admiri alti barbati, asta nu inseamna ca inseli sau exista posibilitatea asta. Da, poti admira f multi barbati pe langa sot, insa cel pe care il iubesti este sotul! Cu el ai amintiri, bucurii, etc. Iti poti da cu parerea despre o persoana de sex opus, la fel cum iti poti da cu parerea si despre o persoana de acelasi sex! Desigur, daca te inseala poti sa vezi prin alte metode nu prin chestia asta! Ca de exemplu dupa comportamentul ei fata de tine, daca e la fel de calda sau s a distantat, daca mai e interesata de tine si te priveste cu aceiasi ochi dulci, daca isi face timp pentru tine sau daca tot timpul e ocupata. Raspunsul e la tine!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O arunc pe geam si o dau in pu mea laughing toate inseala cand lasi garda jos

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Imi pare rau sa iti stric norisorul roz frate dar NIMIC in lumea asta NU garanteaza ca partenerul/a te va insela oricat de fidel/a ar fi acesta/aceasa. inselatul este un lucru INEVITABIL intelegeti asta! omul NU este proiectat sa fie MONOGAM

| RAY a răspuns:

Nu exista garanti in viata, de ce stai cu cineva daca nu ai incredere in persoana aia? banuiesc ca si esti in zona aia si te crezi iubitul ei, esti singur in relatie http://www.eva.ro/......13059.html

| Emilian65 a răspuns:

Nici una.

| WaterDrop a răspuns:

Te inseala cu siguranta, daca o vezi ca face asta trebuie sa o bati si sa-i arati cine este bosul ei.