| LanguageMaster a întrebat:

Dacă ai o prietenă foarte frumoasă se vor lega de tine alți băieți?

6 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Fara sa ma laud, am o prietena destul de frumoasa de 2 ani si inca nu am avut probleme. S-au dat la ea indivizi cand nu eram eu pe acolo. Dar cand sunt cu ea nu sunt probleme de genul.

| Mussette a răspuns:

Se vor lega de ea, nu de tine. In cazul in care ea ridica in mersul ei, codita, atunci se isca neintelegeri.

| LanguageMaster explică (pentru Mussette):

Cum adică ridică codița?

| Mussette a răspuns (pentru LanguageMaster):

Adica da ceva mai mult decat atentie respectivilor, incat sa produca si conflicte.

| Endo05 a răspuns:

Nu se leaga de tine frate dar o sa se uite la ea.Si mai sunt uni "baietasi de cartier" care o sa se dea la ea de fata cu tine, si daca fac asta le zici frumos sa plece, daca comenteaza le dai un pumn in mufa si termini treaba.

| Cocalarilor_Moartea_1995 a răspuns:

Da! Pentr-u ca sunt gelosi cel mai bine e sa nu i bagi in seama si sa-i evitati!