| AngelErmin a întrebat:

Daca am 16 ani sa inteleg ca sansele de a gasi o femeie pe viitor sunt 0% nu?
Nu inteleg cum unii pot trai singuri?
O sa mor singur si trist
Mi-am ratat viata si viitorul :'(.

Răspuns Câştigător
| alexalx1234 a răspuns:

Cunosc băieți super ok și de treabă care au terminat facultatea și nu au avut deloc iubită chiar dacă au încercat din răsputeri să își facă. Iubirea nu e făcută pentru toți. Unii sunt destinați să fie singuri toată viața...

66 răspunsuri:
| chiubacca a răspuns:

Lasa ba nu mai fi trist, hai la o joaca bagam un minecraft ceva?

| VI3 a răspuns:

E pusă întrebarea la caterincă, nu-i așa?

Răspuns utilizator avertizat
| VI3 a răspuns (pentru AngelErmin):

Tu ști câți pun întrebări la caterincă aici? Trebuie să se facă o categorie pentru ei.
Eu am 18 ani și nu am avut niciodată o prietenă, dar dacă tu simți nevoia să îți faci, atunci de ce nu îți faci? Nu fi prost ca și mine. Pe mine mau plăcut multe fete, iar eu le-am refuzat, dar eu le-am refuzat pentru că simțeam doar atracție fizică și nu iubire. Acum înțeleg ce înseamnă de fapt iubirea, iar sexul nu face parte din asta. De aceea și regret acum, că le-am refuzat pe fetele acelea, dar asta e.
Acum, nu mă mai interesează să îmi fac o relație, pentru că am cu ce să îmi ocup timpul. Merg la sală, pictez, mă joc, dacă vrei să rămâi virgin ca și mine, trebuie să îți găsești o ocupație laughing.
Fi productiv, pentru că viața nu înseamnă sex.

Răspuns utilizator avertizat
| VI3 a răspuns (pentru AngelErmin):

La vârsta pe care o avem, doar asta vrem, dar dacă tu zici că vrei o relație serioasă. Adevărul este că și eu câte odată simt nevoia de a ține pe cineva în brațe, dar rămân decât cu nevoia laughing. Iubirea pentru mine, înseamnă să iubești orice ființă, indiferent de sex sau dacă este animal. Eu nu știu ce relație îți dorești tu. De ce nu îți faci o iubită atunci, dacă ești disperat? Nu ai încredere în tine? Ești complexat de ceva?
Oricum, ai decât 16 ani și nu ai cum să dai verdictul de acum, că îți vei trăi viața singur.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Hashtag ti-ai scris testamentul.

Răspuns utilizator avertizat
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru AngelErmin):

E si mai distractiv sa faci pe depresivul pe internet pentru atentie.

"daca exista Dumnezeu nu stiu de ce va da asa mult bine." Cica ne da Dumnezeu. Ramai la mentalitatea asta, ca nu iti mai gasesti prietena in vecii vecilor.

| VI3 a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Foarte bună asta laughing

| Sofer a răspuns:

Nu te mai gândi într-una la asta.

| VI3 a răspuns (pentru AngelErmin):

Dacă îți dorești, da! Aspectul fizic nu contează, dar încrederea 100% da. Eu nu înțeleg de ce ai postat această întrebare, dacă tu deja ști răspunsul ei.
Bărbați pun în general preț pe aspectul fizic, dar femeile funcționează altfel să ști, iar tu poți avea orice femeie dacă ști să vorbești cu ea. Femeile vor afecțiune, romantism, protecție, dacă ele văd că tu poți să le oferi asta, te vor mai analiza odată și vor trece peste lipsurile pe care tu crezi că le ai.
Ai încredere în tine.
Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| VI3 a răspuns (pentru AngelErmin):

Crede-mă că mai rău îți faci, trebuie să îți trăiești viața, sunt lucruri mai importante decât asta.
Dacă spui că nu arăți așa bine, de ce nu faci ceva în privința asta?
De ce nu îți găsești fete de nivelul tău (mediocru) și nu te consider eu așa, dar tu în schimb da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce spui ca vei muri singur? Nu te inteleg! Ai avut prietena,poti la fel de bine sa-ti mai faci una! De bine arati bine,crede-ma,conceptia ta cu "gena" nu e corecta, nu stiu cum ti-a intrat in cap, dar te asigur ca vei avea iubita, o sa te si insori si o sa faci copii frumosi! Nu ca mine, care o sa stau intr-o casa goala toata viata si virgin pe deasupra!

| Donsavas a răspuns:

Dacă ți ai ratat viata la 15 ani ce sa mai zica cei care nu au făcut sex pana la moarte?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru VI3):

Ba conteaza fizicul! De unde Doamne iarta-ma scoateti fanteziie astea! AngelErmin, o sa ai iubita, 100%, te asigur!

| VI3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru noi bărbați, da, dar pentru femei nu prea. Eu cunosc cazuri și crede-mă, că dacă ești sensibil cu ea și o iubești, nu va pune accent prea mare pe fizic. Voi trebuie să înțelegeți, că femeile funcționează altfel.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru VI3):

Ce fantezie traiesti? Efectiv,o colega de-a mea a facut o gluma cu o prietena de-a ei,spunand ca ea(prietena ei)sa se casatoreasca cu mine,iar ea a zis "Nu pot risca sa fac copii care sa semene cu el si apoi sa nu fie in stare sa duca numele familiei mai departe" si plus ca am fost batjocorit de fete online si in viata reala,care mi-au spus chestii gen "Ce ma, tu, tocilar urat sa fi cu mine? Vise placute sa ai, bat ordinar ce esti!".Cum poti tu sa-mi spui mie ca fizicul nu conteaza, CUM?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AngelErmin):

Citeste ce am zis si apoi sa-mi spui daca crezi acelasi lucru!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AngelErmin):

Pentru ca fetele imi spun ca sunt urat!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AngelErmin):

Cuvinte intelepte ai scris tu acolo! Respect!