| AngelErmin a întrebat:

Daca am 16 ani sa inteleg ca sansele de a gasi o femeie pe viitor sunt 0% nu?
Nu inteleg cum unii pot trai singuri?
O sa mor singur si trist
Mi-am ratat viata si viitorul :'(.

Răspuns Câştigător
| alexalx1234 a răspuns:

Cunosc băieți super ok și de treabă care au terminat facultatea și nu au avut deloc iubită chiar dacă au încercat din răsputeri să își facă. Iubirea nu e făcută pentru toți. Unii sunt destinați să fie singuri toată viața...

66 răspunsuri:
| alexalx1234 a răspuns (pentru VI3):

E clar. Dacă fața este proba eliminatorie n-am nicio șansă cu vreo fată

| VI3 a răspuns (pentru alexalx1234):

Crezi că ești urât? Părerea mea este că persoanele care nu au avut o relație, nu au încredere în ei sau nu își doresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai 16 ani, ce viata sa iti ratezi ca viata ta nici nu a inceput bine. laughing
Sper ca ai pus intrebarea la caterinca

| Emma30555 a răspuns:

Nu crezi ca e cam devreme sa spui asa vorbe? În plus că sa nu te simți singur important e sa ai si prieteni, o relație serioasa abia după 23 de ani cred ca se poate sau măcar prin facultate. La liceu mai mult asa ca să experimentezi.

| Emma30555 a răspuns (pentru alexalx1234):

Poate sunt timizi băieții de care zici tu, poate nu prea socializează și nu au unde sa cunoască mai multe fete, poate nu au găsit persoane potrivite dar asta nu înseamnă că nu își vor găsi niciodată, de ce crezi ca sunt persoane care nu și pot găsi pe cineva?

| troleibuz a răspuns:

Ai doar 16 ani si gandesti asa?