| AvalohAlyn a întrebat:

Credeti ca se va gasi tratament pentru cancer in viitor? Care sunt sansele? Lucreaza cineva la asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Chiar crezi tu ca nu e gasit? Crede-ma ca e. doar ca nu vor sa il arate omenirii. pentru ca si asa suntem multi. hai sa fim seriosi, cu toata tehnologia care o avem, e imposibil sa nu fi facut un tratament. IMPOSIBIL

| AvalohAlyn explică (pentru crytical):

Ce zici tu mai mult e o teorie a conspiratiei.laughing Chiar crezi ca tratamentul pentru cancer a fost gasit? Trebuie sa ai si dovezi.

| crytical a răspuns (pentru AvalohAlyn):

N-am cum sa te conving pentru ca trebuie sa-ti dai seama singur de asta.

| giony54 a răspuns:

Tratament impotriva cancerului este si acum peste tot in lume si in Romania dar nu alopat pentru ca nu se doreste asta fiind o sursa de castig. Cauta pe net tratamente naturiste sau cauta pe youtube metoda gerson care functioneaza sigur.

| lizucalisuca a răspuns:

Da, lucreaza jumate dintre cercetatorii lumii la asta si chiar s-a gasit de curand o cura pentru melanom. Insa demult unele forme de cancer se vindecau prin tratamente holistice, de genul: http://ro.blastingnews.com/......55259.html

| bmliohndu a răspuns:

Iti dai seama ca se tot lucreaza la astainsa depinde de persoana dupa cum probabil ai vazut sunt cazuri si cazuri unii depasesc boala iar altii nu din pacate