| anonim_4396 a întrebat:

Daca am facut baie cu un baiat in cada, si sunt virgina, ne-am atins doar organele, pot ramane insarcinata?

17 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Drace...ne crezi mama Omida?

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca a ejaculat in cada, e posibil...

| Psihoyounger a răspuns:

Daca nu ati avut contact sexual sau daca nu avea sperma pe mana cand ti-a atins zona genitala. nu ai absolut niciun motiv sa iti faci griji. In schimb, daca da, atunci iti recomand un test de sarcina. Te va ajuta sa scapi de indoieli. Bafta!

Psihoyounger

| M.J. a răspuns:

Doar daca v-ati atins organele, bineinteles ca nu...numai sa nu fi ejaculat in cada...

| sorin a răspuns:

Cum poti pune o asemenea intrebare nu imi pot da seama, pe ce lume traiti fratilor.

| Delia a răspuns:

Categoric nu.

| annda a răspuns:

Eu nu inteleg daca tu esti virgina fata, ce naiba cautai cu tipu ala in cada ambii dezbracati daca nu aveai niciun gand?! Si sunt sigura ca ai si o varsta destul de frageda.

| pissicutzzamik a răspuns:

Daca nu ati avut niciun contact sexual, normal ca nu.
Doar nu se rupe himenul singurhee hee

| lulu_2700 a răspuns:

Atata timp cat el nu te-a penetrat poti sta linistita pentru ca nu ai cum sa ramai insarcinata.

| oana_7776 a răspuns:

Nu ai cum ramane insarcinata...asa ca stai linstita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar dc crezi ca poti ramane insarcinata doar daca te atinge partenerul (d). Este ft stupid straight face.
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca ejacula in cada nu avea cum u fiind virginawinking
stii spermatozoizii nu merg de capul lor stai fata calma happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, poti lua prin spermatoizi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughingce intrebarelaughingnormal ca nu...cred ca ar trebui sa te interesezi cum se fac copii...si nu ma refer la povestea aia cu barzalaughingrolling on the floor

| el3ctronizenT a răspuns:

Logic k nu laughing
lol

| mariuca a răspuns:

Mami mami prietena mea a ramas insarcinatalaughingam tinut-o de manutza si i-am zis ca o iubesc ***si gata copilu

| mariuca a răspuns:

Mamy mamy prietena mea aramas insarcinata***am tinut-o de mana si i-am zis ca o iubesc***si gata copilu