| Marina399 a întrebat:

Pe 16 decembrie am fost acasa la prietenul meu. Nu am facut sex decât oral iar el si-a dat drumul pe burta ca sa nu ma atingă si din curiozitate am atins cu un deget burta lui. Dupa cateva momente am fost sa ne spalam si ne-am asezat amândoi in cada si abia atunci mi-am atins vaginul cu acel deget si dupa in cada m-a atins foarte putin cu capul penisului fara sa l introducă. Puteti sa mi spuneti daca raman însărcinată. Va rog frumos(sunt virgină si am ciclul neregulat)

1 răspuns:
| HazelEyes77 a răspuns:

Nu sunt sanse sa ramai insarcinata deoarece nu a existat penetrare si nu a ejaculat in interiorul vaginului. Trebuie intrunite anumite conditii ca sa ramai insarcinata nu se intampla acest lucru din nimic. Cred ca ai mai pus pus intrebarea asta.