| anonim_4396 a întrebat:

Daca am facut sex intr-un timp scurt (10 minute), fara sa ejaculeze partenerul, e posibil sa fi eliminat acel lichid dinaintea spermei?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Da, e intrebarea clasică. Da - din nou - se poate!

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Lichidul preejaculator, este produs de glandele bulbouretrale pe intreaga perioada a timpului cat penisul este efectiv in erectie si prima cantitate de lichid preejaculator incepe sa se scurga din uretra chiar din momentul in care penisul incepe sa se... ''intareasca''. Sanatate!