| marcelCelAgresiv a întrebat:

Daca am piele pe penis mai e nevoie de prezervativ?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Iei un șnur și legi pielea aia la vârf foarte strâns ca să nu mai iasă nimic pe acolo, și nu-ți mai trebuie prezervativ.

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da. Pentru ca pielea de care vorbesti nu este protectie sa nu faci copii. Este protectie pentru capul penisului.

| ywar a răspuns:

Marcele, tataa... vai de capul tau. Ia cartea de anatomie si invata.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Dacă ai creier mai ai nevoie de cap?
Întreb și eu big grin

| marcelCelAgresiv explică (pentru QElenaBoghiu):

Cred ca nu, acum habar n-am

| sofisis a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Cred ca e invers in cazul asta: daca ai cap mai ai nevoie de creier?

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru sofisis):

laughing asa, asa laughing

| Realli a răspuns:

Nu!

| AceaFată245657 a răspuns:

Daca nu folosesti prezervativul nu o sa mai ai nevoie de penis laughing))