| walgiurfgeyirugtfaursgfuswygreieyu a întrebat:

Daca am platfus nu cred ca e foarte agravat dar am incaltamintele putin deformate si mama stie dar imi este rusine sa-i spun sa ma duca la un control... Poti purta pantofi cu toc (inalt) daca ai aceasta problema? ajutor! scuzati categoriabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu te jeneaza si nu te doare la mers cred ca poti sa-i porti fara probleme. Cat despre control nu stiu ce sa-ti spun. Din cate stiu platfusul nu se "vindeca" niciodata.