| LoolithaV a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor..Este un blog..cred ..care te ajuta sa creezi tu un site..sau chestii de genul..Stie cineva? As vrea sa fiu mai clara.dar nu stiu exact cum sa ma exprim si ce informatii sa va dau..Scuzati categoria

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| RetardedRacoons a răspuns:

Depinde ce fel de site vrei dar cred ca poti incerca http://wordpress.com/ e destul de usor de utilizat.

Daca ai alte intrebari vino pe forum.retardedracoons.com si-ti raspund cu cea mai mare placere.

2 răspunsuri:
| Tlbi a răspuns:

Blogger.com e de la google, ti-l recomand, e de calitate.

| Trrranquila a răspuns:

Îţi recomand http://www.ucoz.ro/register :*