| werrr a întrebat:

Daca am putina sperma in gura. o inghit si dupa ma sarut mult timp cu prietenul, credeti ca spermatoizii mai traiesc?

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu prea au cum, pentru ca acidul din stomac ii omoara aproape instantaneu! iar cei cativa ramasi eventual prin gura, si daca mai traiesc cateva ore, la ce bun?!

| Cătălina a răspuns:

Categoric nu! Nu poti ramane insarcinatata, daca la asta te referi.

| Pho3nix a răspuns:

Iti recomand colegate ca sa te speli pe dinti, dar daca tu vrei sa te speli cu sperma, treaba ta.
Va spalati pe dinti reciproc.

| ZapPy a răspuns:

Ii pe bune intrebarea? Nu inteleg de ce te intereseaza daca traiesc sau nu. Nu poti ramane gravida daca asta ii intrebarea. Deci... poti inghiti linistita happy

| bOse a răspuns:

Stai linistita ca e ok.

| balonashhh [;;)] a răspuns:

Se refera la faptul ca laughing gagikasuuu a ejacuat pe burta dupaa ea la lins pe burta si dupa sa sarutat cu el dupa o ora straight face gagikasu a lins-o in p***a si i e frica sa nu fi ramas gravidda tongue euu sincer nu stiu ce sa ti rasp. dar stiu pentru ca am citit intrebare ta anterioara si le am legatatrolling on the floor poate stie restul si ati rasp acum ca auu inteless intrebare straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai traiesc si se inmultesc la tine in stomac hahahahaha...