| Ddyyaa94 a întrebat:

Am 16 ani si as vrea sa-mi incep viata sexuala cu prietenul meu. As vrea sa-i fac prima data sex oral, dar mi-e frica ca daca incepe sa ejaculeze in gura mea? Nu vreau sa inghit sperma si nici sa pun gura pe asa ceva. Ce sa fac?

19 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ii face sex oral. O faci numai daca iti doresti foarte mult si iti face multa placere. Daca senzatia ta este: nu pun gura pe asa ceva, in mod cert nu e cazul sa ii faci sex oral.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Atunci nu ai să-i faci sex oral. E simplu. Baftă!

| ATHOS a răspuns:

Pai daca nu vrei sa pui gura pe asa ceva de ce vrei sa-i faci sex oral?

| lyrics a răspuns:

Pai vrei sa-i faci sex oral... dar nu vrei sa pun gura.
cum o sa reusesti?
thinking

| Lora a răspuns:

Sa-i spui lui cand va simti ca ii vine sa ejaculeze sa se de-a deoparte

| pwp a răspuns:

Nu ii mai face oral!

| Andreea_1440 a răspuns:

Pai nu incepe si tu cu asta mai intai fa si tu noraml si dupa mai vedeti sa va mai cunoasteti, nu esti obligat sa facia sa ceva mai ales daca tii greata ca nu e nici o placere sincer nici eu nu as face asa ceva oricat las iubi va puteti simti bine si il alt fel nu numa asa.deci mai lasa oleaca sexu oral

| pacalici a răspuns:

Pai daca nu vrei ce mai pui antr pune botu de m... ta ce esti?

| silverson a răspuns:

Depinde de el daca o sa se termine happy Spune-i sa iti zica cand nu se mai poate abtine sa iei gura de acolowinking
Inca ceva ar fi sex oral cu prezervativ ( o sa reziste si el mai mult dar nu o sa pui gura pe piele, ci pe un cauciuc ), dupa 1 minut de sex oral poti trece la sex obisnuit, nu trebuie stat prea mult pe sex oral la inceput ca poate se termina si gata joaca.

| frumusica80 a răspuns:

Poi decizia asta e a ta. daca iubesti si crezi ca esti iubita:)atunci nare de ce sa-ti fie frica, dar inainte sa faci asta:ar fi mai bine sal rogi sa isi faca ceva analize pentru siguranta ta, http://www.eva.ro/......21727.html succes:) pa

| muzicalBoX a răspuns:

Lasate incerca ceva mai normal

| mleeky18 a răspuns:

Sfatul meu e sa nu faci asa ceva. orice baiat care intr`adevar isi iubeste iubita nu ar pune`o sa faca asa cevahappyparerea mea. iar daca tu vrei cu adevarat foloseste`un prezervativhappywinking

| Alexandra_7864 a răspuns:

Trebuie sa discuti cu el.Afla mai multe detalii pe net.Consultate cu cineva de incredere. Daca iti este frica sa faci asta nu trebuie sa o faci intentionat. Iar daca te iubeste cu adevarat nu o sa doreasca neaparat asta. O sa astepte momentul in care vei fi pregatita.Iti spun din experienta altor prietene de ale mele ca sau simtit bine. Unele au spus ca lea fost frica.Altele erau entuziasmate iar altele pur si simplu au fugit.Totul va veni de la sine.Trebuie sa vorbesti in primul rand cu el.Mult noroc iubita!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci km crezi tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea s-a referit ca nu vrea sa puna gura pe sperma
oricum nu cred ca e bine cum gandesti
de ce crezi ca ar trebui sa'i faci asta?
gandeste'te bine inainte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i sa poarte un prezervativ

| Spufulette a răspuns:

E exact ca si faza aia, poti sa o sugi fara sa o uzi?laughing

| ForLoveand a răspuns:

Alegerea e a ta, sfatul meu e sa nu faci asta. Mai asteapta putin cu astfel de lucruri nu e buna graba.

| elena_7011 a răspuns:

Auzi la ea... sex oral la 16 ani laughing))))) bucura-te de copilarie fetito!