| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar exista grade de flirt, acesta in ce grad s-ar incadra?

(redactez o conversatie prin mesaje dintre un Ea si un El)

Ea: - Mancate-as tot!
El: - Si eu pe tine.
Ea: - Pup gurita ta dulce. El: - Te sarut dulce pe gurita si pe țâțe.
Ea: - Si eu pe tine peste tot.
El: - Vbm maine papusa mea.
Ea: - Bn tembelul meu. big grin

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

As clasa-o pe la 14 ani, asa.
Pare (si este) penibila, dar conteaza sa va simtiti bine pe moment, cu ce aveti la indemana.
Oricum 80% din flirt-uri sunt penibile, daca le iei la rece.

74 răspunsuri:
| AureliuPop a răspuns:

Imi pare ca are un scop anume, cred ca stii la ce ma gandesc

Răspuns utilizator avertizat
| Crackman a răspuns:

Convorbire intre 2 tigani happy.
Over 9000 prostie happy
Sau cum vrei tu sa le zici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai scârboasă chestie pe care am citit-o.

| Mihai1499 a răspuns:

Nu știu ce vrei să faci cu asta, dar învață să vorbești normal. Ce-ți spun acum n-o să te ajute pe termen scurt, dar va fi un mare avantaj pe termen lung.

Ca să știi, doar cocalarii și cei de zic lucruri de te doare să auzi și să citești ar vorbi așa.

Crede-mă, ascultă alți oameni vorbind și gândește-te din când în când cu ce parte din ce s-a spus ar putea să aibă cineva probleme și gândește-te de ce și cât de validă e obiecția.

Dacă așa vorbești normal, o să te faci de râs foarte mult până înveți ce ți-am spus. Iar dacă ai nevoie de asta ca să flirtezi, doar "domnișoare" de joasă speță, fără supărare o să te ia în seamă. Și lor le plac mult mai mult bărbați cu mulți bani și cu mușchi mari, probabil duri. Pot fi mai... Neinteligenți, dar doar dacă sunt dominanți și străinii se tem de ei. Nu cred că vrei să ajungi așa, că oamenii ăia mai greu sunt respectați de cei care au multe / mari realizări în viață (neironic).

| RAY a răspuns:

Cat de romantic, ma bucur ca va intelegeti

| mihai69 a răspuns:

S-ar încadra la „ce ți-aș face de te-aș prinde"!
Adică mie îmi arată clar că ambii ar fi dispuși să meargă mai departe (adică la ceva hârjoneală sau chiar sex) în cazul că s-ar ivi o ocazie favorabilă.

| eckblume a răspuns:

Imi vine sa vărs un curcubeu.
Cunosc persoane care vorbesc asa. Pur si simplu mi se zguduie creierul. E o conversatie setata pe modul "nebuneală și iubăreală". Nu, ma depasesc conversatiile de genul ăsta laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar atat poți? sad

| DorelExpertu a răspuns:

A racit capra? Sau de ce i-ai dat rochie si ai pus o patura pe ea?

| Adry05 a răspuns:

și tu ai primit asta în mesaj privat? rolling on the floor))) pe mine m-a amuzat că după ce am zis că vomit a zis că e doar teoretic că nu e o conversație existentă

| lilith16 a răspuns:

Daca e la caterinca e modu in care o fac si eu, daca nu e la caterinca ma doare ca e 2019 si mai exista specimene de genu. nu are grad, poate grad de penibilitate dar sper ca e la caterinca

| Swae a răspuns:

Mai bine ma lasa-i la un 9, ca sa zici in persoana ca arat a 7. Daca arat a 7 inseamna ca in persoana imi vei spune ca arat a 6-5 crying((

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Swae):

Nu o să-ți spun in persoana nimic că am deja prietena laughing
Cam multe pretenții având în vedere că nu te cunosc în persoana, apropo de ce ai mutat conversația la întrebarea mea? Daca ai făcut-o să nu vadă nimeni, stai liniștită că cine vrea, ne urmărește.
Ești decenta, dar contează și caracterul, să-ți dau nota 5 ar trebui sa fii super nașpa că personalitate.

| Swae a răspuns (pentru anonim_4396):

Era o gluma, nu ma dadeam la tine, si eu am prieten. :v
Am mutat-o pentru ca adminii sunt stricti cu mine azi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pe cine minți rolling on the floor))? Te-ai combinat în sfârșit cu Hecăcățica?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ești geloasa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Peste tot aduci gelozia in discuție, cred că te caracterizează

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu,nu ma caracterizează.N-am pe cine sau de ce sa fiu geloasa.
Nu peste tot, doar când știu ca am dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Doar când te macină*

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Deci de aia ma aduci in discuție la 2 din 3 întrebări? Ca te macină? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Arată-mi unde te-am adus eu în discuție la 2 din 3 întrebări.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asta si aia pusa de tine cu lucrurile atractive. Tu ești cea care n-are argumente, nu eu.Nu confunda lucrurile

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Atât? Două? E amuzant cum spui lucruri fara să le gandesti doar pentru că ți se pare că sună bine pe moment și încerci să le faci sa para mai mult decât sunt
M-aș certa cu tine fata in fata sa te fac să plângi

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu,nu doar atat, dar spre deosebire de tine, eu n-am un fetish dubios care consta in a-i urmări pe oameni si a le vâna răspunsurile, cum ai făcut tu inclusiv la întrebarea asta. Exemplele pe care ți le-am dat sunt recente.Sunt mult mai multe, dar nu le țin minte pe toate.N-am sa stau sa caut întrebări si răspunsuri mai vechi doar ca sa îți dovedesc tie ceva.
De parca ar fi ceva zis de mine care nu suna bine.
Nu-mi place sa ma cert, doar sa-mi bat joc de oameni.La tine cearta ar însemna sa stai cu mâinile in șold si sa tipi in mijlocul drumului, chestie pe care eu n-as face-o oricât m-ar tenta sa te văd cum plângi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu făceai asta nu de mult, eu ți-am urmat exemplul. Exemplele acelea sunt singurele și nu înseamnă deloc "2 din 3 întrebări" laughing minciunica.
Ai cele mai penibile replici, mereu aceleași replici obosite
Mai ai cumva un cont SilentRain? Ai același stil fad, lipsit de umor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Din moment ce ți-am dat 2 exemple in care ma aduci in discuție si pot sa-ți dau si un exemplu in care n-o faci, eu cred ca înseamnă 2 din 3.
Nu, nu-s singurele, dar chiar nu-mi pasa sa-ți arat tie.Cauta-le si singura.Dar de fapt le știi.
Când îți schimbi iar poza de profil? E mai fadă si mai penibila decât replicile mele.
Umorul la tine înseamnă jigniri ieftine si teatru in speranța ca o sa atragi atenția cuiva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

O schimb diseară special pentru tine pentru că văd că aștepți asta cu nerabdare. Îți place să mă studiezi? happy
Poza mea e fada? Mai fada decât o poza cu un trandafir emo penibil de pe vremea când abia apăruse photoshopu? rolling on the floor Din astea aveam eu pe HI5 când aveam 12 ani
Nu consider că te-am jignit nici măcar o clipa, disperarea cu care încerci tu sa o faci e mortala
Până la urmă ești puțin amuzanta doar nu în modul în care vrei tu sa pari.

Sigur ai breton de un metru în ochi, ascunde-te bine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cum as putea sa studiez o foaie goala? Nu, îmi place sa văd cum te schimbi in funcție de cum bate vântul.
Si acum ai mentalitate de 12, nu-i mare diferenta.Ai experiența cu photoshopul, nu?
Dacă chiar ești curioasa, îmi place mult combinația asta.Trandafiri/sange/sexualitate.
Dacă chiar ești curioasa, trandafirii sunt florile mele preferate.Am un tatuaj cu un trandafir.
Nu vreau sa par, sunt.
N-am nevoie de breton ca sa ma ascund, dacă as vrea s-o fac.