| Iulia20 a întrebat:

Sal TPU eu sunt junior si nu pot da mesaje sau voturi cine imi spune cum pot sa fac alt grad pentru a putea de voturi si mesaje?
Multumesc anticipat si

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa ce o sa ai 10 zile de activitate pe TPU si 100 de raspunsuri o sa devii senior. Succes si numai bine!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .
Succes.

| SDC a răspuns:

Trebuie sa dai 100 de raspunsuri la intrebarile altora!

| CariocaAlba a răspuns:

Trebuie sa dai cel putin 100 de raspunsuri in 10 zile. funda?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti logat si oferi raspunsuri acumulezi puncte. De asemenea, castigi puncte si prin voturile primite pentru raspunsurile tale. Trebuie sa ai in vedere faptul ca si pe TPU calitatea primeaza - cu cat raspunsul pe care il dai este mai bun, mai folositor, inteligent sau amuzant (si cotat ca atare de catre ceilalti utilizatori), cu atat vei primi mai multe puncte pentru acel raspuns
daca vei raspunde cat mai mult maxim la 100 de intrebari atunci vei putea da voturi si altele, dar daca si vei avea 10 raspunsuri castigatoare, una din ele(norocul tau happy )

| ady123 a răspuns:

Trebuie sai 100 de raspunsuri si 10 zile de la deschiderea contului