| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar exista grade de flirt, acesta in ce grad s-ar incadra?

(redactez o conversatie prin mesaje dintre un Ea si un El)

Ea: - Mancate-as tot!
El: - Si eu pe tine.
Ea: - Pup gurita ta dulce. El: - Te sarut dulce pe gurita si pe țâțe.
Ea: - Si eu pe tine peste tot.
El: - Vbm maine papusa mea.
Ea: - Bn tembelul meu. big grin

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

As clasa-o pe la 14 ani, asa.
Pare (si este) penibila, dar conteaza sa va simtiti bine pe moment, cu ce aveti la indemana.
Oricum 80% din flirt-uri sunt penibile, daca le iei la rece.

74 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce sa fac dacă nu am fobie de poze ca tine. Nu trebuia să zici de tatuaj, acum ești și mai piți-emo decât credeam rolling on the floor

Cu photoshop-ul nu am experiența deloc, așa că o sa iau întrebarea asta ca pe un compliment rolling on the floor mersi

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Emo?laughing
Bine, considera-ma emo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asta nu e nimic, sa vezi ce poze emo avea înainte, m-am îndrăgostit instant :p
Ce ciudat, și eu mi-o imaginez exact așa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar cum ești de fapt?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cum va imaginati tu si Caste.Intreab-o pe ea, îți da mai multe detalii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Crezi că aș vrea să o cunosc pe ea și nu pe tine? Te simți lasata de o parte? Uneori e mai simplu sa fiu de acord, chiar daca zice niste tâmpenii, așa scap mai ușor de ea și se plictisește.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am motive sa cred altceva? Presupun ca ți-ar fi scârbă de o tipa emo.Si asa caste voia sa sa întâlnească cu mai mulți prin buc.E timpul tău sa stralucesti.
Da.Ma simt ca la o comedie proasta.
Da, chiar are sens.Ca dacă ești de mână cu iubita ta (absurd exemplu, știu)si unul o face târfa tu îi zici ca are dreptate, ca sa scapi mai ușor, nu? Ca e mai simplu.Si nu, nu ma transpun eu in ipostaza de iubita.Doar îți spun cât de cretin suna tot ce ai zis.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Să-mi fie scârbă? Poți să lași 2 secunde ce am zis in trecut? Scârbă mă faci să-mi fie de mine, de ce crezi că aș râde de tine? Ce motive as avea, mi-ai făcut ceva rău? Da as vrea sa scap mai ușor, ca un laș pentru că oricum așa mă crezi, daca tu te aștepți ca prietenul tau sa te pupe in fund 24/7 ai probleme, daca aș considera că are dreptate Caste sau altcineva, nu îți iau apărarea, dar ce vede ea ca defecte eu le vad ca niște calități, că de aia te-am ales ca și prietena, nuuu? nu mă doare de ele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Chiar e necesar sa discutam aici?
Nu te cred un laș. Stiu ca ai impresia ca am o parere proasta despre tine, dar chiar nu am.Asta in general.Lucrurile se schimba când o pupi in fund pe Caste, in detrimentul meu.Cand ea te jignește in toate modurile posibile si tu te prefaci ca nu s-a intamplat nimic.
Trecutul ăla e acum 2 săptămâni, nu 2 ani.O zici de parca n-ar mai conta.Si da, ai dreptate, nu mai contează, dar n-as vrea sa îți fie scârbă de mine.
Nu te fac eu sa îți fie scârbă de tine, te faci singur.Nu-s eu singura care are probleme.
Nu ma astept sa ma pupi in fund 24/7.Sau sa îmi iei apărarea.N-am nevoie de ajutor, din partea ta sau a oricui altcuiva. Poti sa-mi zici direct ce crezi despre mine, ca nu-s atat de fragila.
N-am idee ce sa îți răspund legat de ultima parte.O relație cu mine ar fi complicata, in mare parte din cauza mea.Nu știu de ce "m-ai ales". Probabil semanam.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor si spui că nu ești geloasă

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ți-am zis ca n-am de ce sa fiu geloasa.Nu ca nu sunt.
Iti place asa mult sa ma urmărești pe aici?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Emoționant rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Penibil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, emoționant și penibil. Cum sa fii geloasa pe un cont de TPU pentru că alt cont de TPU a aprobat-o la ceva? Cred că nici n-ați vorbit vreodată în afara TPU laughing

Asta e mai bolnava chestie pe care am văzut o in ultima vreme

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sunt chestii mult mai bolnave pe care nu le-ai văzut încă.
Si nu ți-am confirmat nicăieri ca as fi geloasa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu trebuie sa confirmi, se vede.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cât despre "așa scap de ea" laughing așa scapă, scriindu-mi in privat. Cred că nici cu tine n-a vorbit în privat cat a vorbit cu mine

Morbid
Duminică, 29 Decembrie 2019, 7:01 pm
.
Sa evoluezi, zici?
Păi masturbandu-te cu vibratoare sigur nu poți să evoluezi, spiritual mă refer, de ce nu practici no fap?
https://youtu.be/tNcTqykDJ98

evul mediu. Că vreau sa te ***? Nu as vorbi cu tine daca mi s-ar părea că nu am nimic de învățat de la tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce faci surioaro te au facut geloasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Se vede ce vreau eu sa se vadă, caste.Nimic mai mult.
Știi, unii ar zice ca nu e prea politicos sa postezi niște mesaje private.
Nu-mi pasa ce vorbești tu cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Știu că arati ce vrei. Inclusiv acum. Cred că Morbid ar fi foarte dezamăgit daca te-ar cunoaste in realitate
Macar el stie că e ratat

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu le consider jigniri, probabil așa e modul ei de a flirta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De tine sunt dezamagit, parcă voiai să ne cuplezi nu sa ne despărți sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu doresc nimănui o iubita ca ea;(
Ți-ar face viața un calvar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar cine naiba s-ar mai uita la mine? Daca nu ealaughing
As vrea eu sa am șanse la tine, dar nu te uiți la mine avand în vedere că sunt un ratat.

| LoveSleep a răspuns:

După "și eu pe tine peste tot" tu zici "vorbim mâine", ce greșeală de începător.

Și da, e puțin cam cringe. Puțin mai mult. Învață să nu mai vorbești așa sau o să te părăsească pentru unul care îi zice "ok, pa". Să nu crezi că dacă ea vorbește așa poți s-o faci și tu. Ele nu gândesc pe principiul ăsta.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

E amuzant, cocalarii de la noi vorbeau de obicei asa.

| SG1995 a răspuns:

Ai de pla mea ce penibil, adică au început bine un flirt cu tentă sexuală și au dat-o în cocălăreală ieftină.

| SG1995 a răspuns (pentru Swae):

Mă dacă la fost poză de profil tu erai îți dădeam un zece și te scoteam la o cafea.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru SunshineSunrise):

Păi e excitant sa facă ochii mari și să râdă că proastă la pla. Pune și tu fundul și sânii la bătaie, că orice panarama arata bine cu haine pe ea. Hai sa vedem.