| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar exista grade de flirt, acesta in ce grad s-ar incadra?

(redactez o conversatie prin mesaje dintre un Ea si un El)

Ea: - Mancate-as tot!
El: - Si eu pe tine.
Ea: - Pup gurita ta dulce. El: - Te sarut dulce pe gurita si pe țâțe.
Ea: - Si eu pe tine peste tot.
El: - Vbm maine papusa mea.
Ea: - Bn tembelul meu. big grin

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

As clasa-o pe la 14 ani, asa.
Pare (si este) penibila, dar conteaza sa va simtiti bine pe moment, cu ce aveti la indemana.
Oricum 80% din flirt-uri sunt penibile, daca le iei la rece.

74 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru SunshineSunrise):

Păi vrea sa para aroganta pentru că îi se pare cool, dar nu prea ii iese. Daca ești bully-ta nu înseamnă că trebuie să-i răspunzi cu aceeași monedă, daca te pui la mintea ei arată că nu ești mai bună ca ea. 'Că sigur sufera din lipsa de atenție.'

Răspuns utilizator avertizat
| Swae a răspuns (pentru SG1995):

Eu eram in poza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am gonit Hecăcățica de pe site și nu mai am de cine să râd sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pup-o puțin sub codiță să-i treacă supărarea sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Lol
Credeam că sunt singurul care îi simte lipsa. Cred că îți place de ea mai mult decât mie, eu nu am alintat-o până acum happy

| RoCkKiD a răspuns:

La sat mediu, pana in 1000 de locuitori cu ceva experienta de lucrat in Italia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RoCkKiD):

Nu mă incadrez. Ete fâs, dar un sfert și șomer cu diploma ce are?

| RoCkKiD a răspuns (pentru anonim_4396):

Era o estimare. happy

| Adry05 a răspuns:

La conversație de bye bye libidou timp de un an

| xXxIulyanSangeDeCalxXx a răspuns:

Global elite

| GabiDumitrescu a răspuns:

Mdah... gradul penibil.

| TheBadBeast a răspuns:

Asta nu e flirt, e sextalk you idiot...