| RAY a întrebat:

Daca ar fi sa scrii un anunt matrimonial cum ar fi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Penionar militar, 20 000 de lei pensie.Doua apartamente si doua case la tara, fara pamant arabil(asta musai trebuie scrisa sa nu creada doamna ca o duci la camp pe caldura asta). Bolnav, mai am 3 ani maxim de trait, doresc cunostinta cu d-soara draguta si neaparat sexy in vederea casatoriei.Accept si virgine.winking

Ce va urma iti dai seama.Imediat va dori actul de casatorie ca sa poata beneficia de pensia de urmas.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate amice femeia face sexpe banii nu din asa zisa iubire, mi-a placut mesajul tau adevarat punctat

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Si atunci tu după nuntă să i spui, țeapă draga mea, sunt doar un bătrîn sărac, dar potent in pantaloni, de unde bani pe criza asta?laughingSa vezi ce zice d soara sexi si drăguță.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cele ce cauta soti pe internet, cauta bani. Facand cateva exceptii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

O intampini la poarta cu o pancarta sus:
BINE ATI VENIT, RAU V-ATI PACALIT!

5 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Inexistent. Numai prabusitii fac asa ceva.