| IQOnly a întrebat:

Daca are cineva vreo intrebare in legatura ca nu stie ce sa faca in dragoste trimiteti-mi mesaj privat cu varsta si descrieti persoana pe care vreti sa o cuceriti! Va astept sa va ajut!

7 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Uite ca ti-ai gasit clienti... laughing

| simoSTAR a răspuns:

Dc pe privat? nu vr sa dezbatem toti problema? big grin

| antonia09 a răspuns:

Eu nu doresc sa cuceresc pe nimeni, m-am lasat cucerita de bunatatea si onestitatea partenerului meu cu care am si o fetita.
Totusi anumite sfaturi nu strica niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inteleg ca tu esti un fel de "mama omida"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa. l cuceresc pe Criticul, dar nu in privat, vreau, asa, in public, sa ne stie toata lumea.Multumesc anticipat.
...P.s.imi pare rau, imi scapa varsta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@raspunsul-ia sa vedem noi, cum o faci tu pe @Zazu, sa il cucereasca pe Criticulbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Criticule, am primit mesaj in privat si mi-a spus ca daca nu stiu varsta nu ma poate ajuta...cu toate ca eu i-am explicat ca in dragoste varsta nu are importanta. laughing