| Academicianul a întrebat:

Daca ati avea banii necesari pentru infiintarea, intretinerea si mentinerea unui site, despre ce ar fi acel site? As vrea sa stiu cateva detalii gen: tema, ce ar urmari acel site s. a. m. d.

Cea mai buna idee, primeste funda.

Tineti-va ideile cu site-ul plin de poze si filme porno pentru voi.
Va rog sa scuzati faptul ca nu am postat intrebarea la aceasta categorie. Intrebarea nu si-a gasit raspuns il alte categorii.

1 răspuns:
| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Zic sa-mi fac propriul site stiu si eu.Peste 3 ani? __.
Pentru ca atunci voi avea cunostinutele pentru a-l intretine.
Iar tema ar fi aceasta http://i.imgur.com/VzsZw.jpg (sursa deviantART) si ce-am urmari ar fi ce ne place noua(muzica, arta, etc.) cum e cu scoala/jobul s.a.m.d.

Sper ca te-am ajutat :)