| Lluvia_8369 a întrebat:

Daca ati avea un copil ce nume i-ati pune? [ si fata si baiat ]

24 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu voi avea copii.

NOname
| NOname a răspuns:

Fetita - Alexandra.
Baiat - Andrei.
Dar am mai multe variante pentru al doilea prenume. De exemplu, Elena, Carina, Laura, Maia, Valeria, Lia, Sandra, Violeta, Sabrina, Victoria, respectiv, Vlad, David, Cristian, Maxim, Valentin, Dan, Alex, Geo, Robi.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Mihai si Elena.

| pwp a răspuns:

Fata:natalia, amelia, analia
baiat:leonardo, eduard, julian

| BLUEishot a răspuns:

Deci fata oktavia sau denisa si baiat : bogdan sau renato laughing

Răspuns utilizator avertizat
| InoTkd95 a răspuns:

Hm. Daca va fi fata ii voi spune Alina si daca va fi baiat(chiar ce imi doresc) ii voi pune numele Ionut happy

| saymoon a răspuns:

1. Fata = Ecaterina, Daiana.
2.Baiat = Damian, Toberon(ce? imi place numele asta).

| Dek a răspuns:

Fata: Loredana
Baiat: Andy

| Bianca_2742 a răspuns:

Eu vreau fata si vreau sa o cheme rebeca dar la baiat nu m-am gandit

| cristiano9 a răspuns:

Andreea - Iulian

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Baiat:Justin
Fata:Katy

| Anonnnnn a răspuns:

Baiat:flavius adrianlove strucklove strucklove strucklove struck
fata:ioana cristina

| KissStarDee a răspuns:

Fata: Anabella
Baiat: Danielle

| Babyyy a răspuns:

Fata : Giulia :X

Baiat : Ionutz sau Claudiu :X

| mARY_9420 a răspuns:

Fata :Eva
Baiat big grinavid

| Maddylicius a răspuns:

Fata: Lavinia sau Livia
baiat : rbert, cristian thinking

ssigur o sa ma contrazis cu tatal lorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e fata Amina-Selena mi-ar placea sau Antonia Marina, baiat Darko-Samir sau Marko-Darian.big grin. Doua prenume as vrea sa aiba copilu` meu, mi se pare mai frumos:d.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiat : Penis de la Denis si daca e fata atunci Lindica happy

| Katespunemadroghezcuorbit a răspuns:

Fatabig grinaria, Lavinia, Maria, Iulia, Anais, Diana, Cristina, Miruna etc.; x
Baiat:Stefan, Bogdan, Razvan, Mihai, Vali, Andrei.; x

| Cristina_2984 a răspuns:

Vanessa-sabrina
adrian-denis

| 6342 a răspuns:

Fata :lea, diana
baiat : ionut, denis

| iulia_5297 a răspuns:

Pai daca as avea fata i-as pune numele de Ingrid si daca as avea baiat l-as numi Razvan

| alina4 a răspuns:

Fata-raluca, antonia, emilia, stefaniasi baiat: cosmin