| APOSTOLVIVIANA a întrebat:

Daca baiatului nici nu ii vine sa isi daie drumul in tine mai sunt sanse sa ramai gravida? Dupa 5-6-7 zile de la terminarea stopului cate sanse is?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Orice contact sexual fara protectie are risc de sarcina, indiferent cat de aproape sau departe este barbatul de ejaculare. Daca are erectie, secreta lichid preejaculator si acesta contine spermatozoizi. La o saptamana de la terminarea menstruatiei, riscul de sarcina e maxim. Daca nu a ejaculat, cam 27-30%.

| Zenithf a răspuns:

Aaa, tu vrei sa joci alba-neagra? Vine bebele, nu vine bebele... thinking

| zarkon a răspuns:

Ce e, sau cine e daie?

| bellaisa a răspuns:

Pai daca nu isi "daie" drumul, cum zici tu, nu sunt sanse sa ramai gravida. daca isi "daie"drumu, atunci sunt sanse... oricum pentru mai multa siguranta, foloseste una dintre metodele contraceptive happy