| frtanonim a întrebat:

Daca (ca baiat) am avut activitati sexuale (am atins zonele intime ale partenerei, fara penetrare) si am folosit si o jucarie sexuala in forma de vagin, pe care am penetrat-o, mai sunt virgin?
Daca e sa o luam asa baietii care sunt gay si fac sex intre ei sau fetele care sunt lesbience si intretin relatii nu se considera virgini.
Dupa cum am auzit in una din intrebari, virginitatea pare a fi ceva relativ, dar aici intreb strict de mine.
Mai sunt virgin?

8 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Sincer, fartanonim,

Pt noi esti anonim, si la cati au cazut in cap, inca unul nu e important.

Dar mai sunt niste persoane care te-au nascut, crescut, atat cat au putut. Desi nu a fost mult, nu inseamna ca ei nu te iubesc.

Iar tu le transformi dragostea in suferinta. Daca ar vedea cat de aiurea pui intrebarile si faci mistouri, chiar le-ai smulge lacrimile.

Dar na, roata vietii se intoarce... gandeste-te la asta cand ai timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești virgin până bagi sula ori în vaginul unei femei ori în fundulețul unui băiat.

| Den1sa a răspuns:

Inca esti

Răspuns utilizator avertizat
| Mariaa005 a răspuns:

Da,inca ești virgin pentru ca nu ti-ai penetrat partenera, acum...depinde de fiecare si parerile sunt împărțite legate de pierderea virginității.

Sper că te-am lămurit )

| mountain2rings a răspuns:

Hmm,asta e o intrebre interesanta.ma nu stiu, eu zic ca nu mai esti.si raspunsul de jos e fara argumente.o sa urmaresc ce spun altii.

| frtanonim explică:

Am uitat sa adaug
din punct de vedere teoretic vorbind

| marianbicu12 a răspuns:

Mama inca e virgina