| davidut11 a întrebat:

Daca cineva iti spune ca ai ochi frumosi ce inseamnahappy

25 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inseamna ca chiar ai ochi frumosi, te simpatizeaza

| pwp a răspuns:

Ca ai ochi frumosi happy

evenso
| evenso a răspuns:

Inseamna ca ai ochi frumosibatting eyelashes

| ComatoseWine a răspuns (pentru evenso):

Mi-ai furat replicalaughing(sau eu voiam sa o fur)

| MaTrIx8378 a răspuns:

Inseamna ca ii plac ochii tai, poate dorea si el/ea sa aiba aceeasi ochi ca si tine tongue

| Liviu a răspuns:

NU stiu ce pot spune,si mie mi se zice des asta, mnah, am ochii albastri si genele putin intoarse, nu stiu cum a zis varamearolling on the floor cand inchid ochii se vad genele intoarse, sau asa ceva.

| neutrino a răspuns:

Poate fi adevarat, poate fi o minciunica, pentru a te cuceri.

| h3r a răspuns:

Oare ce?

| Vix999 a răspuns:

Ca ii plac ochii tai...serios, asta e intrebare pe bune?

| C0nstantin a răspuns:

Inseamnaca ai ochi frumosi... Ce crezi ca ar putea insemna. eventual iti poate zice asta ca poate te place... stai linistita ca nu o sa sara pe tine una doua in orice caz.

| Ƨirenia a răspuns:

.Că ai ochi frumoşi?

| d3javw a răspuns:

Mda.deci ori ii place de tine ce-l m-ai probabil ca altfel nu ti-ar fi facut complimente ori doar a constata ca ai ochi frumosibig grin

| irrumator30 a răspuns:

Are o pasiune pentru tine, care ar vrea sa decurga incet-incet spre o relatie.

| Maya2014 a răspuns:

Probabil ca ai ochi frumosi. thinking
Daca e vorba de o fata de care tie iti place, e posibil sa te placa si ea.

| slowswag a răspuns:

Te place

Răspuns utilizator avertizat
| fazalunga a răspuns:

Ca ai ochi frumosi si ca ti-a facut un compliment.

| Aaanoniiiima a răspuns:

Inseamna ca ochii tai i se par frumosi! laughing

| PentruFete a răspuns:

Cred ca ar vrea sa te cunoasca mai bine a scos asta in evidenta sati atraga atenta.big grin

| alexandra98flory a răspuns:

Poate fetei ii place de tine si nu vrea sa-ti zica pentru a nu parea insistenta, poate vrea sa iesiti la un suc. Fa tu primul pas.(daca simti ceva pentru ea. Bafta

| king12345 a răspuns:

Ca s-a indragostit de tine!

| fratik0suriii a răspuns:

Inseamna ca ti-a facut un complimet!straight face...Gizzazz! Da-ti si tu seama!

| Radience a răspuns:

Ori te place, si e de bine daca e frumoasa ori iti face un compliment si inseamna inseamna ca sunteti prieteni buni

| AdeAndreea a răspuns:

Asta înseamnă că îi plac ochi tăiwinking

| madalinagabrielaa a răspuns:

Ii plac ochii taismug