| anonim_4396 a întrebat:

Daca dau funda primului raspuns! Mai primesc si alte raspunsuri?
Funda Primului Raspuns!

Răspuns Câştigător
| PisicutaNebunatica a răspuns:

Fundita?laughing

9 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Da de obicei asa este dar depinde de intrebare cel putin eu la fiecare intrebare care o pun daca dau funda la primului raspuns mai primesc si altele! deci raspunsul corect este DA! Funda?

| MyFirstLove a răspuns:

Incearaca sa vezi happy

| Teo_4002 a răspuns:

Da primesti.

| Catheryne a răspuns:

Da o sa mai primesti fiindca trebuie sa astepti pana cand raspunsul este aprobat si multi nu observa ca au mai raspuns si alti inainte. happy. Funda? happy

| akiki a răspuns:

Cel mai bine este sa dai funda ultimului raspuns... asa toti se inghesuie...big grin funda?

| COLORATTA a răspuns:

Da. desigur ca mai primesti. daca acea persoana vrea sa iti raspunde, va raspunde. funda? big grin

| xCandiiix a răspuns:

Sigur.

| Zwmy a răspuns:

Da mai poti primii raspunsuri big grinhappy

| anonim89_6363 a răspuns:

De regula mai poti primi raspunsuri doar ca se vede ca ai dat deja funda si cred ca nimeni nu-ti mai raspunde pentru ca isi da seama ca nu are rost.