| anonim_4396 a întrebat:

Daca el ma inseala?big grin

10 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna iubita!
Asta e o intreebare care a trecut prin mintea oricarui om candva!
Nu ai cum sa nu te gandesti macar odata la asa ceva,atata timp cat iubesti,pentru ca,eu,sunt de parere,ca daca iubesti,ai si putina gelozie,daca nu iubesti,esti nepasator!
Daca te inseala,parerea mea[daca stii cu siguranta lucrul asta],e ca sa nu i mai dai nici o sansa si am sa-ti spun de ce,asta indiferent cat l ai iubit!
In orice mult e inceputul,ca dupa vin toate de la sine,vei trai numai cu ideea asta in cap,in cazul in care alegi sa i mai dai o sansa,pentru ca,trebuie sa recunosti ca,odata patita,te gandesti ca iar se va intampla.
Si mai mult ca sigur,se va mai intampla si de ce sa alegi sa traiesti mereu cu temerea asta,?
Nu!
Ekl trebuia sa fie constient de la inceput ca daca iubesti nu tradezi,mii se pare cea mai rationala gandire si nu exista aici, AM INCERCAT SAU AM FOST ISPITIT!
Sub nici o forma!
Numai bine, iubita!

| Seniorita17 a răspuns (pentru AIRIUS):

Nu stiu sigur daca el ma inseala...dar nu isi mai da interesu pentru relatia noastra, sper sa isi revina. daca nu, Adio!

| AIRIUS a răspuns (pentru Seniorita17):

Bravo iubita,te admir!
Am vazut msg de la niste tipe pe TPU,in care spuneau ca Doamne de ce sunt in stare daca se despart,daca le inseala si etc!
Felicitari,esti stapana pe tine, si ma bucur ca esti dispusa pentru un nou inceput!
As trebuie sa gandeasca orice femeie, nu cum ama mai intalnit cu tot felul de ganduri ciudate!
Nuami bine si sper sa nu fie asa!

| Crisuc a răspuns:

Hmm, buna intrebare. Pai am patit-o si eu. Si m-a durut enorm... adica stiind ca sunt cu el de multa vreme si il iubesc foarte mult, am suferit, posibil inca sufar, dar nu prea ii mai arat happy in primul rand, de ce crezi ca te-ar insela? adica ti-a dat de banuit? da-mi id tau si te-ajut, pentru ca am patit-o happy

| MonkeyBoss a răspuns:

Il inseli si tu.

| papusikk a răspuns:

Daca te inseala adio! parerea mea

| BonneLess a răspuns:

Daca el te inseala ce sa-ti facem noi straight face

| Seniorita17 a răspuns:

Va mulumesc...mai am de gandit.nu stiu ce o sa fac. sper sa fie bine.thinking

| DauSfaturiBune a răspuns:

Ti-o spun pe romaneste. O fata poate face rost mai repede de un baiat, nu dispera. Raspunde-i cu aceeasi moneda chiar daca il iubesti.

| dancegirl94 a răspuns:

Ii zici PA!