| Mirabela96 a întrebat:

Daca esti insarcinata in 7 luni poti sa sugi burta incat sa para ca ai un abdomen aproape plat? si cand stai jos ramane burta umflata sau se vad colaceii?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu.
Nu-ti poti "suge" burta, iar cand stai la orizontala, nu se vede nici un colacel, pielea fiind foarte intinsa pe burta crescuta datorita sarcinii.

| mona a răspuns:

La 7 luni nu iti poti suge burta si cand staijos se vede o burtica mai mult ca o minge nu colacei

| Alcyon a răspuns:

Nu prea cred ca ai cum sa ascunzi complet burta. Poate doar daca porti haine largi. Gandeste-te ca e un copil acolo, care-i deja destul de mare. Oricat te-ai chinui tot se vede.

| drogh a răspuns:

Nu ai cum sa ascunzi burta.E un copil acolo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care colacei, mane? Esti insarcinata, nu grasa!