| Trolololol a întrebat:

Daca eu intreb o fata daca ma place si ea spune ca "nu prea e in stare sa vorbeasca acum ca e obosita", vrea de fapt sa spuna ca nu ma place?

14 răspunsuri:
| danifx2 a răspuns:

Cati ani ai?

| alina58 a răspuns:

Adica a fost obosita sa iti zica da sau nu. Dar a putut sa iti zica "nu sunt in stare sa vorbesc, sunt obosita"
Parerea mea e ca nu te place, si nu a vrut sa te raneasca.

| Elena_9064 a răspuns:

Buna. Din cate am inteles eu cred ca te place.winking
Tu o placi pe ea?
Daca o placi ce mai astepti? laughingwinking

| Trolololol explică (pentru Elena_9064):

Cum ce mai astept? Raspunsul ei, ca vad ca-l tot evita...

| Elena_9064 a răspuns:

Pai raspunsul ei va fi pozitiv adc da te place.
Asa ca gaseste momentul potrivit si incearca sa vezi daca chiar te place. Si daca u o plai si ea te place spune-i ca vrei sa stai cu ea.winking

| lumy5 a răspuns:

Pai daca avea un raspuns clar ti-l spunea direct (da sau nu). Cel mai bine ar fi sa mai incerci odata sa vorbesti cu ea, poate a luat-o prin surprindere intrebarea ta sau poate pur si simplu nu a vrut sa te faca sa te simti prost daca iti spunea ca nu. Depinde f mult. Numai ea stie si e singura care-ti poate raspunde la asta. Bafta. (ai putea incerca sa vorbesti si cu vreo prietena de-a ei...)

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

Cam da. Sorry!
Dar nu mereu. Poate vrea sa se mai gandeasca sau sa te faca disperat. Sau poate chiar era obosita laughing

| DiukOAlta a răspuns:

Se simte obosita adica poate nu era in stare sa iti de-a un raspuns... poate era confuza! Scuza-ma dar cum te numesti? Daca asa trimite-mi un msj cu numele tau, nu intreba de ce te rog.

| Trolololol explică (pentru DiukOAlta):

Nu pot trimite mesaje.

| DiukOAlta a răspuns (pentru Trolololol):

Dar cum te cheama?

| Trolololol explică (pentru DiukOAlta):

Alex

| DiukOAlta a răspuns (pentru Trolololol):

Aham...scuze dar mi se intampla aceeasi situatie cu un prieten doar ca eu sunt fata cea obositalaughingSi sincer...cand i-am spus asta e pentru ca eram obosita si nu eram in stare sa ii dau un raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu stiu cred ca nu te place cam 60 la suta acum poate gresesc

| Claude7 a răspuns:

Tata, din pacate, nu te place, nu trebuie sa te descurajezi, treci la urmatoarea...happy prima data, la 23 de ani, asta fiind luna asta, i-am spus unei femei ca o plac, pana acum aveam alta metoda de abordare, stii ce s-a intamplat? dupa 5 zile de cand vorbim, vrea sa facem dragoste ca doi nebuni...happy