| Pelu_5683 a întrebat:

Daca eu va pun o intrebare, dc multi raspund doar sa raspunda fara a stii despre ce e vorba? Interesanti oameni sunteti.

Răspuns Câştigător
| Adorable a răspuns:

Buna!
Pe acest site majoritatea utilizatorilor tanjesc dupa funde si de prioritatea de a deveni experti TPU, cu toate ca nu privesc faptul ca sunt penibili incercand sa faca acest lucru.
Asta e! Nu toti au rabdare si inteligenta necesara.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De inteligenti/e ce sunt de aia raspund.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Şi acum, care este întrebarea?

| Castiel a răspuns:

1)Din imaturitate, exact+plictiseala
2)care este intrebareathinking

| simiiii a răspuns:

Bunakiss! Hai ca-ti spun eu acum laughing, raspund si ei/ele din dorinta de a da un raspuns, nu conteaza ca e concret sau nu, ca sa se afle si ei/ele in traba laughing + pentru a primi funditSa bineinteles, se mai pune problemaraised eyebrows?

| unnimeni a răspuns:

Sa castige punctele desemnate pentru raspunsuri in general, iar alti doar sa se afle in treaba, chestii de imaturitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate pentru faptul ca intrebarile tale sunt la fel de tampite, exact ca asta. Citeste regulamentul!